DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
İnternette Kotaya Hayır!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
63.461
Cevap
454
Favori
2.279.974
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İnternette Kotaya Hayır!
Giriş
      5248 Mesaj
      01 Mayıs 2017 12:56:35
      sözleşmem var nasıl olsa yeniler düşünsün deyip yan gelip yatmayın herkesin SESİ çıkması lazım
      her yerde paylaşım yapıp herkesi uyandırın tepki gösterin .
      sesin çıkmazsa yarın senin başına gelince onlarda ses çıkarmaz unutmayın.

------------------------------

söyliyecek söz bulamıyorum artık .
      ne kadar bela ,küfür varsa bu işte parmağı olan tüm yetkili ve sorumlulara dünden beri ediyorum.

bir kararda halkın yararına olsun .

bende diyorum bayram değil seyran değil BDK neden böyle iyi bir karar aldı acaba .
      esas niyetleri başkaymış.ucuzlama ve hız beklerken ZAM geldi . haram zıkkım olsun hepsine.

tahahüt bitince 2 alternatif gözüküyor şu an TURKNET , bide doping galiba .

şuraya bakya gelen gideni aratırmış 3 bile razıyız artık bilerek yapıyorlar .
      40 katırmı 40 satır mı ???!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nofear72 -- 1 Mayıs 2017; 12:57:21 >
      |
      |

• Binbaşı
      1151 Mesaj

iOS Beta Tester
      01 Mayıs 2017 12:56:48

Eski tarifeyi kullanıyorum ben 24 değil 25 mbits. O yüzden 16ya düşüyor. Ayrıca özellikle sordum eski abonelere kota aşımı yok. Kotalı tarife kullanmıyorum çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      emmre129 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

| Asus X550JX | 12 GB RAM | 250 GB Samsung EVO |
    • Yarbay
      6216 Mesaj
      01 Mayıs 2017 12:56:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Celalll

Biraz önce Türk Telekom MH ile görüştüm. 24Mb fiber 75gb Akn terifesindeyim. 75gb bittiğinde hizim 3mb değil 8mb olacağını ve kota aşımında gb başına herhangi bir ucret almayacaklarını söylediler.

Yeni veya eski bütün aboneliklerde durum buymuş.

bunu anneannemde biliyor. herkesin merak ettiği şey taahhüt bittiği zaman olacaklar...

Geldikleri gibi giderler!
    • Binbaşı
      1664 Mesaj

iOS Beta Tester
      01 Mayıs 2017 12:58:15

Pardon ben yeni tarifelerden bahsettiğinizi sandım. Taahütlülere dokunamazlar dediğiniz gibi.
      |
      |
      Mkardes1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      112 Mesaj
      01 Mayıs 2017 12:58:39
      İnternet hızım yavaşlamış. 35 Mbps'ye kadar hızım ama henüz 25 Mbps'nin üzerine çıkamadım.

AKN'yi geçenler 16 Mbps'ye kadar mı hız alıyorlar yoksa hızları 16 Mbps'nin üzerinde mi?

• Yarbay
      3100 Mesaj
      01 Mayıs 2017 12:58:56
      * Ekosınırsız tarifesi, kapsamında Adil kullanım uygulaması uygulanacaktır. Ay içinde adil kullanım noktasına ulaşıldığında müşterilerin bağlantı hızları ilgili ayın sonuna kadar en fazla 3 Mbps olacak şekilde güncellenecektir. Hız düşürme ilgili ayın sonuna kadar uygulanır. İlgili ay sona erdikten sonra, bir sonraki ay geldiğinde abonenin hızı mevcut tarifesine yükseltilecektir. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Adil kullanım uygulamasına upload (yükleme) kullanımları dahil değildir. Sadece download (indirme) kullanımları dahildir. Aynı ay içerisinde AKN tarifeleri arasında geçiş yapıldığında kota sıfırlanmayacaktır.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler

en fazla 3 Mbps
      en fazla 3 Mbps
      en fazla 3 Mbps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 1 Mayıs 2017; 12:59:27 >

• Uzaklaştırılmış 6 gün cezanın, 5 gün 16 saat 53 dakika kadarı kaldı.
      01 Mayıs 2017 13:00:50
      takip
      |
      |

• Yarbay
      2184 Mesaj
      01 Mayıs 2017 13:01:02
      Zamanında 35 olan hızım, testlerde 20 çıkıyordu. Telefon etmiştim müşteri hizmetlerine, hiç bir problem yok hatlarda. Modeminiz o hızı desteklemiyor dediler.Daha önce destekliyordu da şimdi mi sıkıntı oldu zaten Modemi de siz gönderdiniz dedim. Modem üreticinizle görüşün bizle alakası yok dediler.

Bir kaç kere daha böyle telefon ettim. Yapabilecekleri birşey olmadığını herşeyin normal olduğunu söylediler her seferinde. Ben de aboneliğimi iptal etmek istiyorum dediğimde, arıza kaydı oluşturalım ekiplerimiz kontrol etsin dediler. Kabul ettim. Telefonu kapattım 5dk sonra hız testi yaptım ve hızımın normale döndüğünü gördüm.

İşte böyle bir firma bu Türk Telekom. Bir problem varsa arayın ve aboneliği sonlandırmakla tehdit edin.

• Binbaşı
      1047 Mesaj
      01 Mayıs 2017 13:02:51

Bi ara Turkcell Turbo Paket Kampanyası yapmıştı. Hem cep telefonu ve evin internetini kapsayan bir kampayaydı. Toplamda ödediğim ücret hepsi dahil cep ve ev için 90 TL olması gerekirken çoğu zaman 93, 91 yada 95 geliyor.

cep tarifem.

ev interneti tarifem

ev telefonu tarifem

1 mayıs itibari ile hızım

toplam ücret bu ay için 93 TL gelmiş.
      |
      |
      someoneme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      657 Mesaj
      01 Mayıs 2017 13:03:02

Kardeşim ara superonline müşteri hizmetlerini sor ben dün gece aradım sonra da buraya yazdım 1gb a 1 tl uygulaması sadece kotalı paketler için geçerli zaten vardı böyle bir uygulama ve arkadaşın dediği gibi daha da pahalıydı millet biyerlerinden sallıyor herkes gaza gelmiş.

|
      |
      fahri1156 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      735 Mesaj

Android Beta Tester
      01 Mayıs 2017 13:03:06
      Arkadaşlar,Şuan mevcut tarifesi olan abonelikler aynı fiyat ve hız olarak devam edicektir taahhüt bittikden sonra ise şuan kullandığınız paketin altî veya üst'ü paketlere geçiş yapabilirsiniz.

SONY KDL40EX500/SONY PS4/PS3/LG G5
    • Yüzbaşı
      894 Mesaj

iOS Beta Tester
      01 Mayıs 2017 13:05:44
      Kablonet haberleri gerçek çıktı hatta felaket oldu ama süperonline haberleri uydurma. Adamlar hala AKN'li paket satıyor. Ne TTNet ne de SOL Türksatın yaptığını yapmadı. Güvendiğimiz dağlara karlar yağdı. Binasında birden fazla fiber altyapı olanlar için sorun yok ama benim gibi sadece Kablonet olanlar büyük sıkıntı çekecek gibi.

• Yüzbaşı
      278 Mesaj
      01 Mayıs 2017 13:06:46
      TTnet kullanıyorum gece indirdiğim 50 gb kotaya yansımış gözüküyor. Napacaz bu konuda ?

• Yarbay
      3809 Mesaj
      01 Mayıs 2017 13:08:14
      Arkadaşlar ADSL 16mb var 2 ay önce bağlantı problemim nedeniyle dolayı 8mb sabitlemişler

şuan tekrar 16mb çevirsem kopma yaşarmıyım acaba

Modem hat değerleri

|
      |

• Yüzbaşı
      474 Mesaj
      01 Mayıs 2017 13:09:27

Turknet yükseltiyor. Ama 24 yerine 18-19 oluyorum maksimum.
      |
      |
      bora1453 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

You can do anything, but not everything.
    • Yarbay
      4090 Mesaj
      01 Mayıs 2017 13:09:33
      quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Zamanında 35 olan hızım, testlerde 20 çıkıyordu. Telefon etmiştim müşteri hizmetlerine, hiç bir problem yok hatlarda. Modeminiz o hızı desteklemiyor dediler.Daha önce destekliyordu da şimdi mi sıkıntı oldu zaten Modemi de siz gönderdiniz dedim. Modem üreticinizle görüşün bizle alakası yok dediler.

Bir kaç kere daha böyle telefon ettim. Yapabilecekleri birşey olmadığını herşeyin normal olduğunu söylediler her seferinde. Ben de aboneliğimi iptal etmek istiyorum dediğimde, arıza kaydı oluşturalım ekiplerimiz kontrol etsin dediler. Kabul ettim. Telefonu kapattım 5dk sonra hız testi yaptım ve hızımın normale döndüğünü gördüm.

İşte böyle bir firma bu Türk Telekom. Bir problem varsa arayın ve aboneliği sonlandırmakla tehdit edin.

Bende de 35 olan hiz dunden beri 13'te takili kaldi, daha yukari cikmiyor. Ariza kaydi acmislar umarim duzelir. Duzeltmezlerse arayip Turknet'in varligindan haberim oldugunu soylerim, anlarlar umarim

video games, anime and hip-hop
    • Yüzbaşı
      463 Mesaj

Android Beta Tester
      01 Mayıs 2017 13:09:50
      24 Mbps'ye Kadar 8 Mbps'ye Kadar
      25 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar

1mbps ile 8 mbps gitti

• Yüzbaşı
      712 Mesaj
      01 Mayıs 2017 13:10:19
      Eskiden KOTA ilk çıktığında, gene tepki çekmişti adını da AKN koydular, Hatta editörümüz Mesut Çevik ben akn ye karşı değilim diye beyanat verdiği bir videosu var ,

Millet AKN diye adını benimsedi, şimdi de KOTA diye iteliyorlar. AKN ve KOTA AYNI ŞEY, farklı kelimelerle söyleyince farklı şey olmuyorlar.

Sonuç olarak elimizde, DOUBLE KOTA + ZAM oldu. Bunun danışıklı dövüş olduğunu düşünüyorum, maksat milleti söğüşlemektir.

Referandum öncesi kasıla kasıla açıklama yaptılar AKN kalkıyor diye, bilerek insanları yanılttılar.

Neyse Ver MEHTERİ ver.
      |
      |

Nemo me impune lacessit.
    • Yarbay
      6216 Mesaj
      01 Mayıs 2017 13:11:02
      quote:

Orijinalden alıntı: ONUR.U

Arkadaşlar,Şuan mevcut tarifesi olan abonelikler aynı fiyat ve hız olarak devam edicektir taahhüt bittikden sonra ise şuan kullandığınız paketin altî veya üst'ü paketlere geçiş yapabilirsiniz.

işte var ise bize o paketleri gösterebilir misin? şuan mevcut paketler 1 hafta içinde bitecek gözüküyor ve önümüzde bir belirsizlik var ve internette o imzalı superonline belgesi var, insanların neye inanmasını bekliyorsunuz? eğer o belge yanlış ise bize gerçeğini gösterin de inanalım. sadece yalanlıyorsun
      |
      |

Geldikleri gibi giderler!
    • Çavuş
      67 Mesaj
      01 Mayıs 2017 13:11:11
      quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

* Ekosınırsız tarifesi, kapsamında Adil kullanım uygulaması uygulanacaktır. Ay içinde adil kullanım noktasına ulaşıldığında müşterilerin bağlantı hızları ilgili ayın sonuna kadar en fazla 3 Mbps olacak şekilde güncellenecektir. Hız düşürme ilgili ayın sonuna kadar uygulanır. İlgili ay sona erdikten sonra, bir sonraki ay geldiğinde abonenin hızı mevcut tarifesine yükseltilecektir. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Adil kullanım uygulamasına upload (yükleme) kullanımları dahil değildir. Sadece download (indirme) kullanımları dahildir. Aynı ay içerisinde AKN tarifeleri arasında geçiş yapıldığında kota sıfırlanmayacaktır.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler

en fazla 3 Mbps
      en fazla 3 Mbps
      en fazla 3 Mbps

hocam o yazı eski güncellememişler süresi biten internet tarifeleri var orada hangi hızın ne kadar düşeceği yazıyor.

sözleşmesi olanlar bunlardan yararlanacak.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler-Suresi-Biten,162

Reklamlar
modasor
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.