Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2701. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
343
Favori
2.733.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26992700270127022703
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan da çıldırmış durumdayım.Bu haksızlık değil kardeşim bu resmen HIRSIZLIK !!!

Otopsi Çocukları ... Mesaj yağdıralım.Sesimizi hiç olmadığı kadar daha gür çıkarmamız şart arkadaşlar !!!

Gerekirse her gün arayıp şikayet edelim ...
  • Petegrus kullanıcısına yanıt
    Var mı arkadan vermeyen beyler?

Taahhüt düşünen varsa elini çabuk tutsun..
  • emmre129 kullanıcısına yanıt
    yapılan iyileştirmelerin çevresinden dolanmaya çalışanlara karşı tepki bu şekilde devam ederse zorlanacaklar tabii ayık kalmaya devam...
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Btknın yayınladığı kurallar akk olan tarifeler içindi. Adamlar da çakallık yapıp bu tarifeleri kaldırdı. Kota aşım ücreti alınacak yeni tarifelerin btk kurallarıyla bir alakası yok dolayısıyla adamların kural ihlali yaptığı yok. Şimdi bunu yazdım diye kablonet çalışanı damgası yiyeceğim bazı tiplerden ama neyse. Sırf şikayet etmiş olmak için şikayet edenlerden değilim en azından. Karşı çıkılması gereken mesele kotalı paketlerin çağ dışılığı ve fiyatların yüksekliğidir. Şikayet metinlerine de bunlar yazılmalıdır. Akk sonrası hız kurallarına herkes uyuyor zaten sadece kablonet bu yeni tarifelerle bizi arkadan bıçakladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cümlelerime derman oldunuz. Hazır gelmişken kendini de banlasa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Kardeşim önce ki sayfa da açıkladım. Hala niye yalan yanlış bilgi veriyorsun??

Kablonet kullanıcıların Yeni tarifeye geçme zorunluluğu bulunmuyor. TAAHHÜT BITSE BILE

Ekstra ücret falan ödemeyeceğiz!!!

Taahhüt bitti diyelim, siz istemediğiniz sürece tarifeniz değişmeyecek buraya kadar doğru, ama siz eski (avantajlı) fiyattan hiçbir zaman alamayacaksınız, size mevcut liste fiyatını sunacaklar, hatta sizi başka tarifelere yönlendirmek için sizin eski tarifenize uçuk rakamlar bile isteyebilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 2 Mayıs 2017; 13:55:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Cümlelerime derman oldunuz. Hazır gelmişken kendini de banlasa..

derman degildir o, tercumandir. derman olsa duramazdiniz :D
  • Tepkinin karşılık bulması çok güzel öncelikle.İnsanlar netflix tarzı on demand veya başka üyelikli içerikler nesnelerin interneti falan derken bizi kota muhabbetine tutuşturdular.Kaz olsak yolunacak tüy bırakmadılar hala ne peşindeler.Neyseki şimdilik çoğu şey iyi gidiyor. Ama ilerisi için taklaya gelmemek lazım.

Sadece kullanıcı bazında değil net üzerinden hizmet veren kuruluşlarında işine gelmeyen bir sistem sonuçta (netflixler,digiturkler google vs). Mutlaka onlarda tepkilerini koymuşlardır arka planda.
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Bir kişi taahhüt bitince, 9 lira farkla akk li hızlar ile devam edecek. 55 Lira 25 mbit nerede, 89 liraya 25 mbit nerede..

2018 tarifelerini bekliyorum ben. Şikayetimi yaptım gerekli yerlerden. Fakat BTK'ya şikayet eden fazla görmedim.
  • Turknet tam zamanında parladı beyler bence
  • Süperonline'da gb başına ücret alımı var mı? Yoksa ilerde getirecekler mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kota asiminda GB basina 10 kurus yapsinlar anlasalim.
  • bakalim kablo net nasi u donusu yapcak bekliyoruz

• vodafone kullanıp akk düşmesi sonucu yüksek hız alan var mı ben 3 mb devam ediyorum da :D
  • 75 gb kota,16 mbit kullanıyorum 50 tl civarı,

Olaı pek anlamadım yeni sistemde benim tarife nasıl bir değişim oluyor
  • Yapmaya da bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: achefort

25Mbps hızım an itibariyle 16'a düştü. 2 günde AKK'nın ırzına geçtim.

Uyarı ne kadar 3 Mbps olsa da şuan ki hızım 16 Mbps.

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

bu gece 2'de kontrol edersiniz bakalım hız 25 mbps'e tekrar yükselecek mi diye
  • İnternet yenen yada tükenen birşey değil ki idareli kullanalım, Kotalı ve AKK lı tarifeleri istemiyoruz, Yıl 2017 olmuş neyin kafasını yaşıyorsunuz?
  • bosunaokuma21karakter kullanıcısına yanıt
    Musteri hizmetleri ile gorusun. Sonuc alamazsaniz btk'ya bildirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Ücretli Kota sistemi getirmeye çalışan zihniyete ve onları destekleyen trollere kapak olması ümidiyle

Bazı Avrupa ülkelerinin Hız ve Fiyatları;

Romanya (RCS & RDS):
    100 Mbps tamamen sınırsız simetrik internet ayda 28 Romen Leyi (23 Türk Lirası)

Moldova (StarNet):

100 Mbps tamamen sınırsız simetrik internet ayda 190 Moldova Leyi (30 Türk Lirası)

Fransa (Orange):

100 Mbps tamamen sınırsız simetrik internet ayda 20 Euro (78 Türk Lirası)

İngiltere (Hyperoptic):
    100 Mbps tamamen sınırsız simetrik internet ayda 13 İngiliz Sterlini (52 Türk Lirası)

Bulgaristan (MTEL)

200 mbps tamamen sınırsız internet ayda 29 Bulgar Levası (50 Türk Lirası)

Estonya

100 mbps tamamen sınırsız internet ayda 21 Euro (80 Türk Lirası)

Yunanistan:

50 Mbps download / 10 Mbps upload hızlarına sahip tamamen sınırsız internet ayda 22.5 Euro (88 Türk Lirası)

Hırvatistan (B.net):
    60 Mbps download / 15 Mbps upload ayda 40 Hırvat Kunası (20 Türk Lirası)
    (B.net 30 günlük periyotlarda akşam 18.00 - 00.00 arası toplam 2 TB 'download' yapan kullanıcıların hızlarına geri kalan günler boyunca sadece bu 6 saatlik dilimde geçerli olmak üzere müdahale ediyor.)

Ak troller gelmeden asgari ücretlerini de yazayım hemen

Romanya 275 euro 1.061,61 TL
    Fransa 1480 Euro 5.713,39 TL
    İngiltere 1397 Euro 5.391,30 TL
    Bulgaristan 235 Euro 907,24 TL
    Estonya 470 Euro 1.814,39 TL
    Yunanistan 684 Euro 2.640,51 TL
    Hırvatistan 433 Euro 1.671,03 TL
  • 
Sayfa: önceki 26992700270127022703
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.