Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26922693269426952696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Cevaplamaktan ben bıktım. Sırf başkası görüp, "yaa böylemiymiş" demesinler diye inatla cevaplıyorum..

Nasıl ödemiyor akk dolduğunda 1 veya 2 tl ödenecek deniyor sırf bu yüzden iptal ettim neti..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Kim diyor? Belgelerle konuşalım istersen?
  • Sabah 08:00'den önce modeme reset atmak gerekli mi gün içine yansımaması için diye merak ettim ve bu gece bunu denedim.

02:00'den sonra modeme reset attım, aşağı yukarı 9GB data çektim, ama sabah 08:00'da tekrar reset atmadım, 08:27'de attım bakalım gün içine mi yansıyacak yoksa 08:00'de otomatik olarak o dilim kapanıyor mu diye.

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Sonuç, 08:00'den önce modeme reset atmamıza gerek yok, sistem kendi hallediyor. Her ay sonu 23:55'te modeme reset atıyoruz ama bunun için gerekli değil.

Not: Yatırım tavsiyesi değildir, kendi tecrübem. (superonline 16mbps'e kadar yalın adsl)

• quote:

Kim diyor? Belgelerle konuşalım istersen?

Ya arkadaşım konu başlığını şuan yorum yazdığın konu başlığını bir okusana..

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

quote:

Cevaplamaktan ben bıktım. Sırf başkası görüp, "yaa böylemiymiş" demesinler diye inatla cevaplıyorum..

Nasıl ödemiyor akk dolduğunda 1 veya 2 tl ödenecek deniyor sırf bu yüzden iptal ettim neti..

Mhuaha bravo bak akıllı tüketici ahaha iptal etmiş bide

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

quote:

quote:

Me me me

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Kardeşim, Turksat / Kablonet mi kullanıyorsun?

Ayrıca AKK değil o, KOTA ya KOTA! Yeni abonelere ÖZEL

https://www.turksatkablo.com.tr sitesine gir. Bak bakalım AKK mi yazıyor orada?

Eğer kablonet geçip, kullanacağım diyorsan EKOSINIRSIZ diye paket yapmış adamlar. AKK yok. Sınırsız gibi yine. Sadece 19-24 arası yarı yarıya düşüyor hız. Fiyat uçuk tabii.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Me me me

Yazılan yazıyı bile okuyup anlamıyorsunuz sizin net kullanmanıza gerek yok gibi 😂

• Beyler ttnet kullanıcılarına müjdeli haberi ben vereyim, şu an online işlemlerde gözüken kotaya gece 2-8 arasını da dahil ediyorlar ancak akn den sayılmayacakmış mesela benim 40 gb gözüküyor ama müşteri temsilcisi baktığında 4.5 gb kullanmışsınız henüz dedi 35 gb veri indirmiştim gece 2-8 de ve dahil edilmemiş online işlemlere gece 2-8 arası indirmeyi farklı diğer saatlerdeki indirmeyi farklı toplam veri kullanımını farklı göstermek için çalışıyorlarmış 1 ay içinde eklenir dedi
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Müjdeli haberi veren 86.kişisiniz.
  • Neyi bilmediğini bilmemiz mümkün değil de hocam :) 83 tl size uygunsa geçebilirsiniz söyledikleriniiz de herhangi bir yanlışlık yok yani bildiğiniz kısım doğru :)
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Konuyu okumak çok eğlenceli hale geldi. :)
    Bu tip soru soranların pc yi nasıl açıp kapattıklarını, internete nasıl girdiklerini merak ediyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Me me me

Yazılan yazıyı bile okuyup anlamıyorsunuz sizin net kullanmanıza gerek yok gibi 😂

Tabi senin gibi tepkisiz kalıp herşeyi kabullenip ya ne var bunda emsinler kanımı ne olcek deseydim çok daha bilinçli bir kullanıcı olacaktım dimi? Koyun gibi herşeyi kabul edelim sizin gibi ondan sonra soysunlar soyacakları kadar. Aslında az yapıyorlar senin gibilere zaten kabullenmişsin müstehak sana..

• Beyler ttnet annemi aramış ben yoktum yenı sözleşme teklif etmişler kabul ederseniz 62 TL etmezsenız 88 TL diye. Ama bilmediği için Kota falan bişeyler dedi kabul etmiş.

Mevcut olan 24 mbit 50GB akk 3mbit idi tabi akk hızları değişti şimdi hangisine gecmiş olabiliriz. Aynı tarifeye devam mı yoksa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BizimHerif -- 2 Mayıs 2017; 11:26:46 >
    Sizin bunu yazma amacınız nedir peki ? görmeyen vardır bilmeyen vardır görsün herkes. İşteyken foruma girip şunu yazayım herkes sevinsin diyorum, gelmiş milleti tersliyorsun dönüp konuyu okuyamadım kusura bakma.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Me me me

Yazılan yazıyı bile okuyup anlamıyorsunuz sizin net kullanmanıza gerek yok gibi &#128514;

Tabi senin gibi tepkisiz kalıp herşeyi kabullenip ya ne var bunda emsinler kanımı ne olcek deseydim çok daha bilinçli bir kullanıcı olacaktım dimi? Koyun gibi herşeyi kabul edelim sizin gibi ondan sonra soysunlar soyacakları kadar. Aslında az yapıyorlar senin gibilere zaten kabullenmişsin müstehak sana..

Ne anlatiyorsun arkadaşım daha yazılan ne onu anlamamışsın gidip netini kapatmissin hala konuşuyorsun neyin tepkisini vericem kabloneti tertemiz kullanıyorum çok tepki vericeksen git Türk telekoma tepki koy yıllarca bakır telle net sattı diye fahiş fiyatta yeni üye değilsen sana giren çıkan yok anladın mı ? Yok anlamadıysan resimli görselle açıklayım

• BizimHerif kullanıcısına yanıt
    Hocam pahali degilmi 24 mbs 75 gb 250 dk sabit hat 56 tl veriyorum 59 tl 35mbs gecicem bugun

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Estağfirullah, fakat bunun yerine Anasayfa'da bulunan, AKK videosunu zaten buradakiler izlese, hem aklında soru kalmayacak hemde bu tip mesajlar boşuna görmeyeceğiz.

Konunun 100 sayfası 02-08 download kota sayıyor mu diye geçiyor ciddi ciddi.
    her sayfada bir adet olmazsa da soruyorlar hocam iki ucu şeyli değnek gibi, oluruna bırak boşver :)
  • mamilim90 kullanıcısına yanıt
    Hocam ttnet mı sızın ben de gecebilirmıyım şu anda?

• 
Sayfa: önceki 26922693269426952696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.