Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26892690269126922693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aisreomdine

TTNET kullanıyorum.Kota 50 GB

Geri dönüşünüz için teşekkürler. En çok merak ettiğim konu bu idi. ttnet'de 02:00 - 08:00 arası kullanılan internet demek ki gerçek kotadan gitmiyor. Tekrardan teşekkürler.
  • evlenip çoluk çocuğa karışınca kota mota derdiniz kalmaz. sabahtan akşama çalışma temposunu da unutmamak lazım.
  • İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Bu mesajın üzerine tekrar aradığımda kullanımlarımın GÜNDÜZ yapıldığını, 02-08 arası yapılmadığı için normal kotama işlediğini söylediler. O kadar dil döktüm yok anlamıyorlar. Allah belanı versin Vodafone

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ttnet den bir haber var mı?
    Gerçi bir umudum yok ama
  • Yakında kablonet tarifeyi değiştirir. Yoksa bu tarifeyle abone bulması imkansız.
  • Kablonet ile görüştüm. Engelli tarifesi kullanıyordum 7. ayda sona erecekti ve 46 TL ödüyordum.

Dedim ne olacak durum? eğer devam ederseniz taahhüt olmadan 55TL'ye kullanmaya devam edersiniz dedi kabul ettim. Hızımda AKN sonrası 16'ya düşecek.

60 TL üzeri bir fiyat çıkarsaydı farklı şartlarda, iptal edecektim. Şimdi gittiği yere kadar gitsin. Akıllı tarife önerdi Akşama kadar 25 MPBS akşamdan geceye kadar 10 MPBS ama onu kabul etmedim şimdilik.

Tarifeler çok fahiş. Kota olayı zaten çağdışı ve kimsenin işine gelen bir şey değil. Kablonet acil revizyon yapmalı.
  • superonline nasil arkadaslar 2-8 arasindaki indirmelerde? Ben gecis süreci diye 2 gun indirmedim bugun 2-8 indirmeyi düşünüyorum kotadan yiyor mu?

• SOL'un belgeleri yalanlamasına sevindim ama umarım gerçekten sahtedir belgeler. Eğer gelen tepkilerden dolayı bu cayma gerçekleştiyse bu hem iyi hemde kötü bir şey. İyi bir şey çünkü birlikte hareket edince firmaları gerçekten zor durumda bırakacak etkiler yapabildiğimizi gördük kötü bir şey çünkü bu aşırı anlamsız ve saçma hizmetlerin gerçekten düşünülüyor olması çok üzücü.
  • Nasıl şimdi kablonetin kota dediği adil kullanım kotası değil bizim eski aşınca ekstra para ödediğimiz kota mı ? çağ dışı kota geri mi döndü ?
  • SOL un internet sayfalarından şu anki tarifelerin ss lerini alıyorum.bakalım 5 mayıstan sonra ne olacak.malum kampanyaları için son başvuru 5 mayıs yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sultanomar

SOL'un platin pakedi var 90TL 25mbit tamamen sınırsız. Düşünülebilir.

Cevap için teşekkürler ama SOL malesef bulunduğum yerde yok. Binada Ttnet fiber bulunuyor.
  • William06 kullanıcısına yanıt
    Evet, aynen öyle oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 02 ile 08 arası indirdiklerim kotaya yansıyor.İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sipihrz -- 2 Mayıs 2017; 9:58:10 >
  • Romanya'daki eski paket konusu hakkında bir şey açıklamakta fayda var. Hız testi ülke içinde yapılmış yurt dışına test alındığında daha farklı sonuçlar doğal olarak çıkacak, bizdeki gibi öldürmüyor doğru evet ama bu ülkelerde ülke içi trafik ve ülke dışı trafik diye bir uygulama var. Ülke içi son sürat limitsiz takılırken ülke dışına trafik çıktığında hızınız düşürülür. En azından bizde de ülke içi trafik yüksek hızda olsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şikayetlerinizi sadece ISS firmasına değil. BTK internet sayfasına yapın. Size mutlaka geri dönmek zorundalar. BTK cezai işlem ve takip yapıyor.

• Orda görünen miktar toplam data kullanımı.Yakında güncelleyeceklermiş o ekranı.Ancak merak etmeyin 2-8 arası yapılan indirmeler akk'den yemiyor.

• Hidalgo71 kullanıcısına yanıt
    Benim iss her ne kadar turknet ise de iş çamura yatmaya gelince hiç birine güvenilmiyor btk 4 ay önce düzenlemeyi yaptı iss ler bu zamana kadar hazırlanmayarak ilk fırsatta çirkeflik yapacaklarını gösterdiler bence btk ya şikayet edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Öyle mi diyorsunuz hocam ? Yani yanlışlık var o grafikte.Umarım öyledir normalde 6 günde 50Gb ı geçerdim deneyelim dedim 2 günde 33 Gb oldu :)
    Ek olarak kaynak nereden acaba TTNET mi diyor acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sipihrz -- 2 Mayıs 2017; 10:10:26 >
  • Bu ulke ne zaman zengin is adamlarinin etkisinden cikip bagimsiz olacak

• 
Sayfa: önceki 26892690269126922693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.