Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26882689269026912692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onlar ile ilgili bi sıkıntı yok...sadece yeni üyeler için .zaten bi kablo netde var bu durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Onlar ile ilgili bi sıkıntı yok...sadece yeni üyeler için .zaten bi kablo netde var bu durum.

adamlar hala sinirsiz tarifelerin fiyatlarini guncellememis, yap 10 mbit sinirsizin fiyatini 30 tl herkes nasiplensin

• TT eklemiş sabahki kullanımı kotaya. Bir de kullandığımdan fazla eklenmiş, nasıl iş anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Y -- 2 Mayıs 2017; 8:9:51 >
  • TTMüşteri hizmetleri gece 2-8 arasi Kotadan gitmiyor diyor ancak kota ya baktığımda söylediklerinin aksine Kotadan yansidigini görmekteyiz şikayet kaydı oluşturdum bakalım ne diyecekler ama ilk günden böyle müşteriye giydirmeleri pek samimi gelmedi Tamam 30 Nisan da gece hızları düzelttiler ama sıkıntı böyle olursa hep

• TT Eklemiş ancak Kota sayfasına girdiğimizde aşağıdaki uyarılarda herhangi bir güncelleme yok.Bugün büyük ihtimalle onları güncellerler.02-08 ibaresi yer almıyor ayrıca kota bölümünü 2 ye ayırlamaları lazım 2-8 arası ve normal kota olarak yada normal kotaya 2-8 eklenmemesi lazım benim 10gb indirdiğim veri işlenmiş görünüyor.Bekleyelim ve görelim.
  • Kota 56 gözüküyor ama hızım düşmedi.Kotada gözüküyor ama işlemiyor , rahat olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aisreomdine

Kota 56 gözüküyor ama hızım düşmedi.Kotada gözüküyor ama işlemiyor , rahat olun.

Kotanız 50 GB ve ttnet kullanıcısı mısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WenusTR -- 2 Mayıs 2017; 8:57:14 >
  • sabah 5'den bu yana yaptığım indirmeler modemi resetlememe rağmen yine yansımış resetlemek bi halta yaramıyor, bilginize.
  • Resetlemek zaten ise yaramaz yarasa idi devamlı ac kapat kota yazilmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TTNET mi kullanıyorsunuz?

Kotanızın 50 GB olduğuna emin misiniz?

• Bu Vodafone beni kanser edecek. Kotaya işliyor da işliyor çatur çutur gerçekten. Müşteri temsilcisini arıyorum iki gündür. Dün dediler ki bugün başlıyor, bugün de arıza kaydı oluşturdular
  • Resetlemeyi saat 2:00 kac kala yapiyorsunuz ve modeminizin kapattiginizda ne kdr bekliyorsunuz hemen aciyor musunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fatura ayrıntısında saat kaçta indirme yaptığımızı görebiliyoruz, bu hafta sonuna kadar 02.00-08.00 arasını ayrı başlık altına alıp, gerekli güncellemeyi yaparlar. İçiniz rahat olsun arkadaşlar.

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
  • GECE 2DE 2-3GB VİDEO FELAN İNDİRDİM YİNE YANSIMIŞ KOTA 2.GÜNDEN 10GB OLDU BOŞ YERE ALLAH ALLAH
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Yeni abonelik yaptıracaklarda da eski aboneliği devam edenlerde de durum aynı diye belirtmişim. Anlamadıysan ananene sor sana anlatsın.

Böyle tipler yüzünden forumda sadece okuyucu olup hiç bir bilgiyi paylaşmak istemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sozlesme bitince kullanmam

Bakalim o dandik internetleri icin her 70 lirayi kimden alicaklar

• Hocam benim arkadaş yansımıyor dedi sadece updateleri birde 6-7 gblik bit oyunu indirmeyi açık bırakıp yattım 27 gb kitlemişler kotaya
  • Kablonet'in yeni tarifef listesi çok sinir bozucu. Kota mı kaldı şu devirde neredeyse tüm tarifeler kotalı. Ayrıca GB başına 2 TL nedir. GB dediğimiz günümüzde çok düşük bir veri miktarı. Telefonum Google Play'dan güncelleme yapıyor sırf 1 haftada 1 GB telefon yiyor zaten. Evde 3 android telefon 2 android tablet var onları da say sırf 10 GB güncellemeler yiyecek ayda.

25 Mpbs'ye 46 lira ödüyordum 3 ay sonra taahhütüm bitecek. 25 Mpbs alsam 89 TL diyor. O da akıllı tarifeymiş 19:00-00:00 arası 10 Mpbs'ye düşecekmiş. Gelde küfretme telefon açıp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAMEHUNTER -- 2 Mayıs 2017; 8:51:17 >
  • T-Y kullanıcısına yanıt
    aynı durum bende de var up
  • TTNET kullanıyorum.Kota 50 GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 2 Mayıs 2017; 8:56:7 >
  • 
Sayfa: önceki 26882689269026912692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.