Şimdi Ara

İnternette izlediğim videolar takılıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bir sistem topladım amd fx 8350 asus gtx 760 8 gb ram neyse konuyo gelelim. Bilgisayara defalarca format atmama rağmen bütün internet tarayıcılarında her video sditesinde videolar takılıyo ama cd izlediğimde ya da film indirip izlediğimde bu sorun olmuyo internetteki videolar takılma değilde sanki kara atlarken dalgalanıyo gibi oluyo bu sorunu ne yaptım ne ettiysem çözemedim. Not chrome/plugins ayarını ve video ayarlarını denedim ama sonuç hep aynı servise gönderdim parçalarda bi sorun yok dediler monitör de değiştim hdmı çıkışlı parçaları kendim test yaptım yine bir hata algılanmadı yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

• - Başka sitelerde izlediğin videolarda da aynı sorun ar mı? Yoksa yüksek çözünürlükte (HD) video izlemeye çalışıyor olabilirsin. Bu da internet hızından kaynaklanıyor olabilir.

- PC'indeki codecleri ve programları güncelle.

- İşletim sistemini güncellemediysen. Güncelle.

- Driverların güncel değilse, güncelle.

Kısacası iyi bir bakın yapmanı öneririm.
  • cagdas70 kullanıcısına yanıt
    Her sitede izlediğim videolar aynı youtube deki html5 tabanlı videolarda yüksek çözünürlükte sanki dalgalanma gibi ama vk ve rus seçenekli videolarda takılma tarzı sadece kareden kareye atlarken oluyo. İşletim sistemim şu an Windows 7 64 bit service pack 1 güncel şu anda. Ekran kartı driver da güncel. İnternet için codec gerekiyormu bilmiyorum ama k-lite codec pack yüklü şu anda full paket. Dediğim gibi dün film indirdim denemek için media player da çalıştırdım cam gibi oynadı fakat internette izlediğim zaman hep bir takılmayla karşılaşıyorum.
  • Hangi tarayıcıyı kullanıyorsun bilmiyorum ama başka bir tarayıcı ile deneme yaptın mı?
    Chrome mozilla opera explorer vs denediğim kalmadı malesef.
  • Ekran kartının ayarları ile ilgili olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdas70 -- 4 Mayıs 2014; 16:26:07 >
    Ekran kartıyla alakalı olsa cd veye indirdiğim filmdede aynısını yapması gerekmezmi ? ayrıca oyunlarda da sorun olmuyo.
  • web'te film seyrederken filmin üstüne sağ tıkladığında herhangi bir ayara ulaşabiliyor musun?

Codec programını da silip başka bir tane kur. Mesela http://shark007.net/ buradan indirebilirsin.
    evet flash ayarları donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir kutucuğu işaretli işaretsiz de aynı oluyo. Sitede indir seçeneğini bulamadım yanlız .
  • Arkasaşlar bende ise internetden izlediğim (youtube,facebook) videoları ilk saniyelerde oynatıyor sonra görüntü bug a girip ses devam ediyor mozilla ve crome da var explorerda da aynı sorun var .
    neden olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MESUES -- 21 Eylül 2017; 10:1:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.