Şimdi Ara

İnternette Girdiğin Siteye Göre Para Verme Devri Başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ABD'de böyle olursa bizim Türkiye'de ki servis sağlayıcılar neler neler yapar düşünemiyorum

Youtube 5 TL
    Facebook 3 Tl
    Instagram 3 TL
    Google servisleri 1'er TL

DH Forum 0,1 TL

Haberin Kaynağıhttp://www.haberturk.com/abd-den-internete-buyuk-darbe-1755354-ekonomi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynet -- 14 Aralık 2017; 23:40:21 >

• Hakikaten parasiz internetin sonunu getirir bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozman80

Hakikaten parasiz internetin sonunu getirir bu.

Daha kimse tehlikenin farkında değil. Belki önden biraz kulağına değerse milletin belki bir şeyler olur. Yoksa bizdeki ISS ler var ya bizi
  • sene olmuş 2k17 bunun olabileceğine inanan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: everyonelovebisco

sene olmuş 2k17 bunun olabileceğine inanan var mı ?

o k'dan 1 çıkar. işte te o zamanlar bile bana bugünlerde olan şeyleri deselerdi inanmazdım
  • İnsanların gözü açılıyor. Para kazanıyorlar ve bir çok konuda değişim var serbest internet sayesinde. Kısacası insanlar interneti kullanarak çok olmaya başladılar. Bunu global şirketler engelleyip ya parasını ver ya da sana tanınan kısıtlı alanda gezin yöntemine geçmek istiyor.

Hem pastadan pay almak hem de insanların özgür olduğu bir ortamı kontrol altına almak için adım adım izlenecek bir yöntemin ilk işareti bunlar.

Bilgiye erişim, iletişim, kitlesel yönelimler birilerinin uzun zamandır huzurunu bozuyor.

Bu kararlar insanların aslında özgürlüğüne ve hareket alanlarına yapılan dolaylı müdahaledir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POWER64 -- 14 Aralık 2017; 23:59:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki boylesi daha iyi olabilir.

Bu sayede internet amacina uygun kullanilir.

Coluk cocuga zararli sitelerin onune gecilir.

Tabi bunlar tahmin. Isin ic yuzu uygulamada ortaya cikar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • POWER64 kullanıcısına yanıt
    umarım gelecek nesiller kendi aralarında şunu demezler

"Biliyor musunuz bir zamanlar internette istediğin yerde gezinebiliyormuşsun"
  • forumu kullanıcısına yanıt
    Gayenin bununla hiçbir alakası yok hocam. Bilakis o tür şeylere dokunmazlar bile hatta artırırlarsa şaşmam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.