Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

''İNTERNETTE AV'' FİLMİNİN DEVAMI ÇEKİLİYORMUŞ?!?!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> ''İNTERNETTE AV'' FİLMİNİN DEVAMI ÇEKİLİYORMUŞ?!?!?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Not
    Geçenlerde haberlerde gördüm,Sandra Bullock'un oynadığı ilk filmin devamı çekiliyormuş,hem de tamamı İstanbul'da!!!Ayrıca Demet Akbağ,Ezel Akay gibi bazı Türkler de rol alıyorlarmış filmde.Sizce nasıl bir film olacak?FİYASKO MU BOMBA MI???

0
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
  • Binbaşı
    1071 Mesaj
    istte çeliyomul tv de gösterdi umarım güsel olur
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
  • Teğmen
    148 Mesaj
    ilk film dediği evet pek hoş değildi ama bu filme karşı bi önyargı oluşturmuyo benim açımdan.
    |
    |
    İnsanlığın bir gün büyük mücadedelere neden olacağı kuşkusuzdur.Sonunda varolma içgüdüsü galip çıkacaktır.Budalalık,korkaklık ve kendini beğenmişlikten oluşan insanlık bu içgüdü karşısında eriyip gidecektir.

http://img2.blogcu.com/images/r/e/b/reberlanternn/fenerbahce6wr.jpg
  • Yarbay
    2366 Mesaj
    Şu filmi bir türlü baştan sona izlemek nasip olmadı...Belki de bende vasat bir film olduğu intibasını uyandırdığı içindir.
    |
    |
    ne bilim sarmadı beni izlerken
    |
    |
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
google reklamları
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,227
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.