Şimdi Ara

İnternette albüm satışı yapan güvenilir site arıyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • D&r ve Hepsi Burada'nın sitelerine baktım ancak çok kısıtlı seçenekleri var. Özellikle aradıklarım Markus Schulz, Armin Van Buuren, Paul van Dyk, Above & Beyond

• iTunes?
  • O şekilde değil, normal cdli kutulu şekilde alabileceğim bir site arıyorum.
  • Takipteyim konuyu bende öyle bi site arıyorum veya dükkan da olabilir İstanbul'da farketmez.Mesela In Flames'in yeni albümü çıktı onu almak isterdim.Yurtdışından getirme seçeneği pahalı oluyor malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enochian.

D&r ve Hepsi Burada'nın sitelerine baktım ancak çok kısıtlı seçenekleri var. Özellikle aradıklarım Markus Schulz, Armin Van Buuren, Paul van Dyk, Above & Beyond

Ekinox müzik vardı Global underground serisini getirmişti bir ara şimdi ne yaparlar bilmem..
    Ama M.O.S serisini (Ministry of sound) getiren bir arkadaşım var firma adı "Prosound"

iletişim bilgileri şöyle;
    ISIKLI TURIZM MUZIK ALETLERI LTD (prosound)
    Mehmet ışıklı
    Kuşdili cad. Efes Ishani 12/186 Kadıköy-Bahariye
    0216 3453070

Genelde Plak,Tsirt,Keçe,iğne gibi şeyler satar,eğer hala cd işine devam ediyorsa kesin sana yardımcı olur..
    Eğer gidersen D&R Merkez den Aydın dersin,o sana yardımcı olur Ayrıca bu kişi Dj dir (Darkman)

• quote:

Orijinalden alıntı: byaydin

quote:

Orijinalden alıntı: Enochian.

D&r ve Hepsi Burada'nın sitelerine baktım ancak çok kısıtlı seçenekleri var. Özellikle aradıklarım Markus Schulz, Armin Van Buuren, Paul van Dyk, Above & Beyond

Ekinox müzik vardı Global underground serisini getirmişti bir ara şimdi ne yaparlar bilmem..
    Ama M.O.S serisini (Ministry of sound) getiren bir arkadaşım var firma adı "Prosound"

iletişim bilgileri şöyle;
    ISIKLI TURIZM MUZIK ALETLERI LTD (prosound)
    Mehmet ışıklı
    Kuşdili cad. Efes Ishani 12/186 Kadıköy-Bahariye
    0216 3453070

Genelde Plak,Tsirt,Keçe,iğne gibi şeyler satar,eğer hala cd işine devam ediyorsa kesin sana yardımcı olur..
    Eğer gidersen D&R Merkez den Aydın dersin,o sana yardımcı olur Ayrıca bu kişi Dj dir (Darkman)

Malesef Antalya'da ikamet ediyorum. Yinede teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.