Şimdi Ara

İnternetin Forum da dahil kalitesi düştü.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 16
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TrolTrolleyenAdam (8 mesaj) C10H15N (4 mesaj) Ted Mosby (2 mesaj) nickjonas (1 mesaj) Makaveli NRFP (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mobil (9 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İnternetin Forum da dahil kalitesi düştü.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    703 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Gençler eskiden herkes bilgisayar alamazdı. Alanlarda en azından bi 13-14 yaşına geliyodu. Şimdi ise 9 yaşındaki çocuklara bile s3 s4 gibi akıllı telefonlar alınıyor. Ben bu yaşlardayken bırakın bilgisayarı adam gibi oyuncağım yoktu. Neyse işte böyle olunca artık forumlar siteler sosyal ağlar çocuk kaynıyor. Adam gibi bi şey soramıyosunuz. Soruyosunuz zaaa yazan xd yazanı mı ararsınız şey kadar boyuyla artislik taslayan mı ararsınız hepsi var. Artık internet eski zevki vermiyor. Eskiden bi soru sorardık adam gibi cevap alırdık. Sonuç olarak internet sıkıcılaştı siz ne düşünüyorsunuz? Var mı önerdiğiniz bi site zaman geçirmelik?
    Not:Sosyal ağ kullanmıyorum sadece whatsapp var oda ihtiyaçtan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3419 Mesaj
    sorma neler neler

|
    |
  • Yarbay
    5843 Mesaj
    sadece çocuklarlar değilki.bazen forumda da saçmalıktan öte mesajlar görüyorum ve körü körüne bunu diretmeye çalışanlar oluyor.bunu yazan kişi nasıl bilgisayar kullanıyor diye düşünmden edemiyorum.
    zaten son zamanlarda mesaj yazmamaya başladım.
    |
    |
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    T-rap dinlemek ayrıcalıktır

• Yüzbaşı
    422 Mesaj
    herkes sizin gibi dehacocuk olamıyor kusura bakmayın. Bu arada akıl yaşta değil baştadır.Kimseyi küçümsemeyin
    AYRICA AĞIRINIZA GİTTİ HERHALDE EKSİLİYORSUNUZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickjonas -- 28 Ocak 2015; 18:32:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bu yüzden genellikle deepweb te ki forumlarda takılıyorum kalite buraya göre çok yüksek.
  • Yüzbaşı
    703 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: United.

herkes sizin gibi dehacocuk olamıyor kusura bakmayın. Bu arada akıl yaşta değil baştadır.Kimseyi küçümsemeyin
    AYRICA AĞIRINIZA GİTTİ HERHALDE EKSİLİYORSUNUZ

Kardesim sen galiba forumda takılmıyon. Ben deha biriyim demiyorum kalite düştü diyorum. Forumda o kadar çok trol üye varki bi işe yaramıyolar bide öle bi işsizlerki her konuya ilk yorumu onlar atıyor anlıyomusunuz. Ben bu forumu uzun süredir takip ediyodum ama üye olmuyodum. Bigün telofonumda bi sorun oldu. Konu açtım androidciler bastı adam gibi cevap alamadım. Burda android kullananları kötülemiyorum ayrıca apple fanboylar da android konularına dadanıyolar. Bunları yapanlar sanki 20 25 yaşında adam mı? Şey kadar çocuga veriyolar iphone'u samsungu ondan sonra teknoloji bölümleri de bozuluyor. Hadi konu dışı neyse burda cogu insan eğlenmeye çalışıyolar fakat teknoloji bölümleri de böyle

|
    |

• Yarbay
    2270 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sigmund Freud

bu yüzden genellikle deepweb te ki forumlarda takılıyorum kalite buraya göre çok yüksek.

O nasıl kalite acaba? Sanırım deepwebte sürekli farklı forumlara denk geldik sizinle

• Yarbay
    2780 Mesaj
    Kesinlikle katiliyorum. Son zamanlarda özellikle forumun kalitesinde düsüs var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elma -- 28 Ocak 2015; 18:47:34 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    703 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Bu arada bnm bildiğim deepweb de türk forum yok ama yanlış biliyo olabilrim.

• Teğmen
    176 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dehacocuk

Gençler eskiden herkes bilgisayar alamazdı. Alanlarda en azından bi 13-14 yaşına geliyodu. Şimdi ise 9 yaşındaki çocuklara bile s3 s4 gibi akıllı telefonlar alınıyor. Ben bu yaşlardayken bırakın bilgisayarı adam gibi oyuncağım yoktu. Neyse işte böyle olunca artık forumlar siteler sosyal ağlar çocuk kaynıyor. Adam gibi bi şey soramıyosunuz. Soruyosunuz zaaa yazan xd yazanı mı ararsınız şey kadar boyuyla artislik taslayan mı ararsınız hepsi var. Artık internet eski zevki vermiyor. Eskiden bi soru sorardık adam gibi cevap alırdık. Sonuç olarak internet sıkıcılaştı siz ne düşünüyorsunuz? Var mı önerdiğiniz bi site zaman geçirmelik?
    Not:Sosyal ağ kullanmıyorum sadece whatsapp var oda ihtiyaçtan.

Bkz.
    http://media20.giphy.com/media/3xz2BXy0SV7HJ8uDG8/giphy.gif?w=320

|
    |

quote:

quote:

kimse sana türk forumlarda takılıyorum demedi ki
    Ne interneti kardes? Oyun ve film sektorlerinde gelisim durdu.Cokus evresine girdi ikisi de.

Butun eglencelerimizi bitirdiler,bitiriyorlar...

|
    |
  • Yüzbaşı
    703 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

kardesim ozaman forumun kaliteli olduğunu nasıl anlıyorsun.DİLİN yoksa yabancı forumlarda takılamazsın.Takılsan da kalitesi hakkında pek konuşamazsın. Ben de arasıra sorunlarımın çözümünü yabancı forumlarda buluyorum fakat takılmıyorum ya da takılamıyorum diyim.

quote:

quote:

quote:

quote:

kardesim ozaman forumun kaliteli olduğunu nasıl anlıyorsun.DİLİN yoksa yabancı forumlarda takılamazsın.Takılsan da kalitesi hakkında pek konuşamazsın. Ben de arasıra sorunlarımın çözümünü yabancı forumlarda buluyorum fakat takılmıyorum ya da takılamıyorum diyim.

yabancı forumlarda takılacak ve kalitesi hakkında konuşacak kadar yabancı dil bilgim var.

• Yarbay
    2624 Mesaj
    aynen öyle kalite yerlerde maalesef.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    703 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Öle diyosan öyledir
    |
    |
    Sigmund Freud kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    514 Mesaj
    Üye olurken
    Tc kimlik no+wifi şifresi+telefon şifresi+ev adresi+kredi kartı şifresi
    girilmesi forumda zorunlu olsun.Forum daha fazla üye alamaz küçükler de birkaç seneye büyür.Herkes yaşlanınca düzeltilsin.Böyle bir şekilde devam etsin.

• Yüzbaşı
    629 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yabancı forumlarda takılacak ve kalitesi hakkında konuşacak kadar yabancı dil bilgim var.

Oha çok havalısın ya, bize de öğretsene deepwebi.

quote:

Orijinalden alıntı: Ted Mosby

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Oha çok havalısın ya, bize de öğretsene deepwebi.

sana biraz türkçe bilgi vereyim o zaman bu deepwebin sadece görünen yüzü

http://www.mcoban.org/test/b.php

şifre:dallas

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.