Şimdi Ara

internetim çok yavaş.Nedeni için tahminleriizi bekliyorum lütfen>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben 8Mbit ye kadar limitsiz intermet kullanıyorum.Yaptıralıda 5 ay kadar oluyor. İlk limitsiz yaptırdığım 1 ay içerisinde netim gayet hızlıydı.7 ve 8 GB lik bir dosyayı 3 saatte indirirdim ama şimdi 5 MB lik bir şarkıyı bile indirmek işkence gibi 5 saniyede indirdiğim dosyayı 20 dk da indiriyorum.7 ve 8 Gb lik dosyaları hesaplayamıyor bile.Bir ara sınırlıyken kullandığım modem bozuldu. Sınırsız iken ise 5 gün kullandım.Sonra TTNet in Airtires modemini aldım.<hız testinde sonuç olarak download hızım 6Mbit-677Kbb çekebileceğimi söylüyor.ama 52 kb bile bazen zor çekiyor.sistem formatlıken denedim.müşteri hizmetlerini bile aradım bir sorun yok diğoalr ama var.Derseniz 15 GB adil kullanım var ondandır.Ama başka bir arkadışm nerdeyse hergün 2 oyun indiriyor ve adil kullanım kotasıan tavan yapıyor ve neti hala hızlı.Acaba kullandığım modem yavaş olabilirmi.Öyle derseniz hızlı ve ucuz modem önerirseniz sevinirim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Biraz önce TTnet ile davalık oldum sanırım. Eger cidden dinleniyorsa konuşmalar.
    TTnet gördügüm en rezil internet.
  • sana katılıyorum.Doğru düzgün yardımda bile bulunmuyolar.Bildiğim basit şeyleri yaptırıyolar.Yok DNS otomatikmi yok IP otomatikmi.Bağlantı hattınıs sınırsızı 8mps yi destekliyormu.Ben ne biliğim destekliyormu.Gel bi bak.Değilse destekli hale getir o kadar para veriyoruz.Başka bir sitede okumuştum adam tam 8 Mbit veriymuş ayda 99 tl ödüyomış ve hzı çok yavaşmış.Bende diğorum ki hız testim normal aşma maşma da yok indiremediğim için ne bu hız anlamadım.Arkadaşım çatır çatır indiriyo aynı tarifede ben avucumu yalıyorumModem değiştisem düzelirmi ki sorun Airtires de dandik galiba.
  • Evden 2'den fazla paralel varsa sorun vardir... cunku oyle bir durumda apartmanin kutusundan gelen kabloya spliter baglayip, telefonlarin hepsini bu spliterdan vermek gerekiyor... modem cikisini da ayni sekilde ordan yapacaksiniz..
  • Ben tek kullanıyorum.

Resmen dolandırıcı adamlar.. Hız testinde yavaş çıkıyor araıyorum bu sefer normal hızlarda çıkıyor.kaç gündür 50kb atıyor ne anladım bu işten ben,sayfa görüntüleyemiyorum. Kapatmaya gittim , bugun yazı gelmiş netinizi kapattık , müşteri hizmetleriyle görüşmeniz sonucunda tekrar açtık diye.

Büyük ihtimalle davalık oldum bugun.
  • evde tek bir telefon hattı var vee splintere bağlı.Bağlantıda yanlış olmadığına eminim hem zaten modemi kurarken bile nasıl bağlanılcağını anlatıyor
  • Hayırlı olsun Chris Brown

Dava yani.

• Konuşmaların kayıt altına alındıgı kesinmi ? Kesinse , sagolun.
  • Kesin. Hele ki bir Telekomünikasyon firmasından bahsediyorsak...
  • kardeş küfürmü ettin ki naptın
  • arkadaşlar internetiniz yavaşsa hiç bir yerdede sorun bulunamıyorsa splitter ı değiştirin 2 tl lik leri kullanmayın türk malı olan 7 tl likleri kullanın farkı göreceksiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.