Şimdi Ara

İnternete zam kapıda | 2020 yılında Türkiye'de internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
187
Cevap
4
Favori
13.269
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> İnternete zam kapıda | 2020 yılında Türkiye'de internet
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1311 Mesaj

unutmusum artık her firma fiber tarifede modem parasıda alıyor ama modem siizn olmuyor ona gore yeni cıkartı bunu btk
    |
    |
    CON VAYNE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    birde 300 gb sinir koyarsak dediler 95 e olur diyorlar 300 gb kota dolunca neti kesiyorlarmis

sizce ne yapayım turknet e mi geçsem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    xtreme28

Ooh ohh evet evet evet

|
    |
    Asus Tuf B450 Pro Gaming // Ryzen 7 3700x // Sapphire Rx470 4gb Nitro+ oc // Gskill RipjawsV Ddr4 3200mhz Cl16 4x8gb // Aigo Darkflash Tracer Dt-240 Liquid // Samsung 970 Evo Plus 500gb m2 // WD Blue 1TB 7200rpm 64mb 3,5" sata3 hdd // Pioneer APS-SL3N 240gb sata3 ssd + Seagate Barracuda 2TB 7200rpm 256mb 3,5" sata3 hdd (StoreMI) // Xigmatek Beast 4x120mm X-Power 650w 80plus // Gamepower Gpr24c1ms144 curved 144hz 1ms
  • Yarbay
    17041 Mesaj
    25 mbit sınırsız Süperonline Fiber kullanıyorum. 89 TL di 94 TL oldu devam ediyorum memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: efefps

unutmusum artık her firma fiber tarifede modem parasıda alıyor ama modem siizn olmuyor ona gore yeni cıkartı bunu btk
    Teşekkür ederim. Bende bir arkadaşımın hediyesi superonlie ile verilen "Pirelli DRG A226G-2 Modem" var, dsl olarak uzun zamandır kullanıyorum ama fiber için de kullanılıyor mu, bir bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CON VAYNE -- 18 Şubat 2020; 10:11:37 >
    |
    |

hocam ben 99 tl ye 100 mbit alıyordum. şimdi arayacaklar 25mbite nasıl ikna oldunuz? 1/4 hızına düşürüyorlar inanılmaz bir durum. ben açıkcası 50 mbitten aşağısını kabul etmek istemiyorum.
    |
    |
    BlackTower_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Mazotçu

hocam ben 99 tl ye 100 mbit alıyordum. şimdi arayacaklar 25mbite nasıl ikna oldunuz? 1/4 hızına düşürüyorlar inanılmaz bir durum. ben açıkcası 50 mbitten aşağısını kabul etmek istemiyorum.
    Hocam öyle bir fiyat yok şuan. 2019 öncesi sözleşmemi sizinki?

superonline gene fiyat artışı yapıyormuş

mevcutta 25 mbit ayda 89 ödüyordum

şimdi yeni tarife

hız 35 mbit download 5 mbit upload

6 ay 89 TL sonraki 9 ay 99 TL oldu. sonra kampanya bitiyor
    |
    |
    Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı ve Ücretsiz Oyun MonsterMMORPG 🔗https://www.monstermmorpg.com | Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG oyuna kayıt adresi &gt; 🔗https://www.monstermmorpg.com/Register | Canavarlar &gt; 🔗https://www.monstermmorpg.com/Monster | Oyunun MonsterDex'i 2350+ Canavar'a sahiptir &gt; 🔗https://www.monstermmorpg.com/MonsterDex | Oyunda 500+ oyun haritası bulunmaktadır &gt; 🔗https://www.monstermmorpg.com/Maps | Pokemon Versiyonu Pokemon Pets &gt; 🔗https://www.pokemonpets.com | MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj

sözleşme tarihim nisan 2019 hocam. siz yeni mi sözleşme yaptınız?

millenicom falan düşünmediniz mi hocam o fiyata 100 mbit vardı. ben şimdi onu düşünüyorum.

turknete güvenmiyorum açıkcası onlar da sitelerinde 35 mbit sınırsız 75 tl fiyat diyor.

millenicom kafam en çok yatanı şuan. çünkü superonline sizinki gibi bir teklif yapacaktır bana.
    |
    |
    BlackTower_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İnternet paketlerinin upload (yükleme) hızı kaçtır?
    8, 12 ve 16 Mbps'ye kadar hızlı internet paketleri için upload hızı 800 Kbps, 24 ve 35 Mbps’ye kadar hızlı internet paketleri için 3 Mbps, 50 ve 100 Mbps’ye kadar hızlı internet paketleri için ise 4 Mbps’dir.

Millenicom Upload hızları ölü hocam.

Ben en azından 25 mbit fiberle 5 mb Upload alıyorum.

|
    |
    Mazotçu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Saç ektirmiş ve süreci de paylaşmıştı görüntülü olarak.

Saygılarımla...
    |
    |
    blackprague kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    25 mbit download 5 mbit upload 89 TL'ye platin paket kullanıyordum taahhütümün dolmasına az süre kala sürekli arayıp duruyordu SO ve sonunda aynı tarifeyi 75 TL'ye verdiler 1 ay da 100 mbit sınırsız 12 ay taahhüt

|
    |
    Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    quote:

sözleşme tarihim nisan 2019 hocam. siz yeni mi sözleşme yaptınız?

millenicom falan düşünmediniz mi hocam o fiyata 100 mbit vardı. ben şimdi onu düşünüyorum.

turknete güvenmiyorum açıkcası onlar da sitelerinde 35 mbit sınırsız 75 tl fiyat diyor.

millenicom kafam en çok yatanı şuan. çünkü superonline sizinki gibi bir teklif yapacaktır bana.
    hocam millenicomdan uzak durun bence başka bir forum da okumuştum baglandıktan sonra sorunları çözmek için baya bir uğraştırıyormuş sizi

telefonda konustugumda hemen anladım zaten, millenicom turknet vodafone bunların müşteri hizmetleri ilgisiz ve berbattı.

superonline ile devam edeceğim ben
    |
    |
    özgürbarıs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

telefonda konustugumda hemen anladım zaten, millenicom turknet vodafone bunların müşteri hizmetleri ilgisiz ve berbattı.

superonline ile devam edeceğim ben
    çokmu kötüler ya bende milenicom'a geçecektim kararsız kaldım sizin yazıyı okuyunca şimdi ?ben telefonla konuşunca gayet iyi konuştular benle ilk telefon görüşmesiydi ondan mı acaba ?

hocam milenicom müşteri hizmetlerinden çok, desteğinden şüpheliyim. o yüzden geçmeyeceğim. daha bilgili arkadaslar yardımcı olacaktır
    |
    |
    ozcandagdevirdi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    zam gelmeseydi şaşardım zaten bi internete zam gelmemişti
    |
    |
    TTNet de 35 MB hiz 300 kotalı tarife için 95 TL ye anlaştım mecburen

Reklamlar
haberler
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.