Şimdi Ara

ınternete baglanamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • makınam ağa baglanmasına ve msn, yahoo gıbı messengerlara baglanmasına ragmen hiçbir siteye baglanamıyorum explorerda arama yaptıgımda adres bulunamadı denıyor kafayı yıycem işletim sistemim xp

• buyuk ihtimalle spy girmistir.ad-ware programı ile temizleyebilirsin.Olmazsa i.e yi update et veya yeniden kur bunlar olmazsa opera adlı browseri kur!Emin ol operadan cok memnun kalacasın!
  • explorerinde de problem olabilir...
  • bi firewall falan kullanıyomusun?
    arkadasların dediği gibi ie de sorun olabilir.ethernet kartının sürücüsünü güncellemeyi dene.daha olmadı sistemi yeniden kurup test etmelisin.kolay gelsin.
  • İhtimal olup olamayacağından emin olamasam da explorerının problem yaratacağını zannetmiyorum.

Bu kadar yorum arasında eminim ki kafan karıştı ve çıldırmak üzeresin. (zati bildirmişsin.)
    Sen en iyisi şu sasser (lsass.exe problemi) virusu hakkındaki, gerek bu forum gerekse de farklı yapımlarda araştırma yapıver. Eminim sonuç elde edeceksin. Teknik yardım bölümünün en üstlerinde olan " 60 saniyede kapanma problemi " başlıklı meselede alpi80 takma adına sahip arkadaşın yazısı gayet faydalı.
  • explorer de bir sorun olabilir donanımsal bi sorun gibi gözükmüyo bence explorer ın daha yeni versiyonlarından birini yüklemeyi deneyebilirsin
  • her sey ıcın tesekkurler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.