Şimdi Ara

İnternete Bağlanamıyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
61.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dostum kabloyu değiştirdim aynı kablo diğer bilgisayarda çalışıyor.ayarlar ise otomatik te zaten.firewall devre dışı ama sorun çözülmüyor.
  • dostum yardımların için teşekkür ederim.hicks nickli arkadaşın verdiği linkteki proyu indirdim diğer pc ye yükleyip fixleyince düzeldi.yani problem aşılmış oldu.çok sağol.
  • hayırlı olsun güle güle kullanın
  • quote:

Orjinalden alıntı: İlhankayhan

Evet formattan başka bir çözüm önerisi olan varmı?

arkadaşım ethernet kartın güncel driverı indirip kaydet. aygıt yöneticisinden tamamen etherneti kaldır. restart edip yeni donanım bulundu uyarısı ile güncel driverı yükle
  • ethernet kartını imkanın fvarsa değiştir derim. ayrıca bi tester cihazıyla da kabloları kontrol et derim ben... çözüme ilk önce basit yoldan başlamak en mantıklısıdır.....kolay gelsin
  • selam arkadaşlar benim pikatel quartetmax isimli kablolu modemim var bununla internete bağlanırken TPLİNK TD_W8901G marka kablosuz modemimle internete bağlanamıyorum. ancak leptop kablosuz ağdan başka birinin modemine bağlanabiliyor. bu konuda yardım istiyorum. 3 gündür ugraşıyorum
  • merhaba arkadaşlar arkdaşın problemine benzer bir problem bende var iş yerim de 2 tane internet ağı bulunmakta normalde kullanıdığım ağda ağa bağlı bilgisayarları görüyorum fakat internete bağlanamıyorum. diğer yani 2. ağa girdiğimde hiç bir sorun yaşamadan ağa ve internete girebiliyorum. modem bağlantı ıp numarımı değiştirdirim ağ kablolarını değiştirdim fakat sonuç aynı bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
    not: bir arkadaşım statik ıp ile ilgili bir problem olabileceğini söyledi olabilirmi sorun buysa çözümü nasıl olur
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.