Şimdi Ara

Internet Yoluyla Nasıl Para Kazanabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    kotasız ADSL kullanırken, günde min. 5 saat pcnin başında olmayıp ADSL bağlantısını para kazanmak için kullanabilir miyim?Server kurma, dosya paylaşma... gibi kaç farklı alternatifi vardır internetten para kazanmanın?

• valla öyle değilde hani bir web sitesi kurarsan belki para kazanabilirsn kazanmak içinde boş durmadan çalışacaksınki öyle yani koydum çayıra mevlam kayıra varmı öyle durduk yere para kazanma
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih989

valla öyle değilde hani bir web sitesi kurarsan belki para kazanabilirsn kazanmak içinde boş durmadan çalışacaksınki öyle yani koydum çayıra mevlam kayıra varmı öyle durduk yere para kazanma

ayda 150 saat halkın hizmetine açık olacak işte yok mu bişeyler
  • kendi kullandığın adsl bağlantısını halka açarsan bu suç olur şikayet olursa cezası çok ağır dikat et başın yanar bir anda yüksek meblağlı bir cezayla karşılaşırsan şaşırma
  • internetten para kazanma işi sahte diyorlar genede ama bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: kare_-_as

kendi kullandığın adsl bağlantısını halka açarsan bu suç olur şikayet olursa cezası çok ağır dikat et başın yanar bir anda yüksek meblağlı bir cezayla karşılaşırsan şaşırma

internet kafe açmıcam ki bağlantımı bana para kazandıracak şekilde dosya hizmetidir vs.dir şeklinde kullanıcam.Adsl bağlantısını halka açmak ayrı birşey adsl bağlantısı aracılığı ile belirli bir hizmeti belirli bir ücret karşılığı vermek ayrı birşey
  • o işlerin alayı kolpa arkadaşım öyle herkesin harcı değil o işler.o zaman herkes internetten para kazanırdı aç kimse olmazdı.boşver hiç o işlere bulaşma.
  • kolpa falan değil . bizim arkadaş hiçbirşey yapmadan geçen ay 130 ytl kazandı reklamlardan. anime sitesiydi sadece sitesine anime videoları ekledi okadar yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.