Şimdi Ara

internet yok Ttnet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ttnet internet kullanıyorum sabahtan beri internet yok aynı sorunu yasayanlar var mı acaba ? mahalledeki dukkanda da net yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• rocky bayboğa kullanıcısına yanıt
    Yaşadığınız sorun bölgesel saha dolabı veya santral'den kaynaklanıyor.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    hocam bir saat kadar önce aradım ilgileneceklerini söylediler ancak halen bekliyorum umarım duzelir

• hocam bazen benimde öyle oluyor geçen arza kaydı bıraktım santralden aradılar santral'e gelen fiber hatda sorun varmış.

• 0365634b kullanıcısına yanıt
    asağı yukarı ne kadar surdu acaba sizin ? tam da şansıma icloud yedeklemesi yapacaktım hala bekliyorum

• 4saat filan sürdü benim modem ip almıyordu.

Modemde sadece Power göstergesi yanıyor baska da birsey yok hocam şimdi mesaj geldi ttnet ten 48 saat içinde çözumleyeceğiz dediler umarım o kadar uzun surmez tesekkur ederim cevapların için

hocam ethernet ışık yanıyor mu veya wifi ?

Hayır hiç birisi yanmıyor hocam

• BIR ARA BENIMDE oldudu kısın,,hıc ısıklar yanmıyordu...

1 gun sonra ekıp baktım saha dolabına toplanmıslar aydem+telekom...
    dedım net yok 1 gundur dedıler duzelecek ne varkı....arıza....arıza megerse saha doloabına gelen elektrık kablosu fırtına ıle kopmus dırekten ..aydem elektıgı verınce sorun kalmadı -_-
    mutlaka sızınde bır yerde arıza vardır duzelır...
  • frantic2 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam umarım çok uzun surmez malum geceler var bir sıkılıyor insan

• Bes altı defa aradım ilkinde sinyal yok dediler sonra ödenmemiş faturanız var o yuzden dediler hemen ödedim gene acılmadı şimdi hala sebebini arıyoruz diyorlar evde ufak kardeşim ve tatile yeni giren kardeşim var doğal olarak sıkılıyorlar sizce de koskoca ttnet in sorunu tespit etmesi bu kadar uzun surer mi ?

Bende net var ama adslden vdsle geçeyim dedim yapmıyor vodafone arıcaklar 7günden beri
  • biggame B kullanıcısına yanıt
    ben bir sekilde idare ediyorum da evde çocuk durmuyor bulamıyorlarsa keske ekip falan yönlendirseler

• Halen sinyal alınamıyor önemli diye not dusuyoruz diyorlar üç gun oldu maşl atmayı dusunuyorum nereye atmalı mıyım ? Bilenler var mı acaba ?

• Bizim 1 haftayo gecti hala internet yok, arizakaydi olusturuldu ama hicbir gelisme yok, olmaz olsun boyle hizmet,

• Aynen.aksam gene aradım acil notu dusuyoruz diyolar sadece en az 6-7 kere o lafı duydum yarın 6.gune giriyoruz hala net yok telefonlara ek paket almaya basladık evde cocuk var çizgi film istiyor yemek yerken uyumadan önce mecbur bitiyor iptal edicem o kadar sinirlendim

• internet hala yok elektrikçi çağırdım hatta sorun yok ya oradan sinyal göndermiyorlar ya da modem bozuk dedi modemi dukkandaki modem ile değiştim wifi ısığı artık yanıyor ve bilgisayardan modemi görebiliyorum bağlanıyorum ancak unlem işareti çıkıyor internet bağlantısı yok diyor nasıl çözebilirim bu sorunu bir fikri olan var mı ?

• en ufak bir fikri olan bile varsa lütfen paylassın

• up

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.