Şimdi Ara

internet ve ev telefonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ben isyeri acicagim icin sabit telefon baglatmak zorundayim ancak numaranin 0850 degil de 0232 olmasini istiyorum. bildigim kadariyla bunu da sadece turk telekom sagliyor ancak internet olarak ya netspeed ya da turk.net kullanmak istiyorum. turk telekomdan telefon hizmeti alip sadece interneti diger saglayicilardan alabilir miyim veya numara tasima gibi birsey var mi? yardimlarinizi bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRaFt

iyi gunler
    ben isyeri acicagim icin sabit telefon baglatmak zorundayim ancak numaranin 0850 degil de 0232 olmasini istiyorum. bildigim kadariyla bunu da sadece turk telekom sagliyor ancak internet olarak ya netspeed ya da turk.net kullanmak istiyorum. turk telekomdan telefon hizmeti alip sadece interneti diger saglayicilardan alabilir miyim veya numara tasima gibi birsey var mi? yardimlarinizi bekliyorum

İzmir'de iseniz 0232'li numara açabilirsiniz. Bu numaraları Türk telekom dışında türk telekom altyapısından hizmet verebilen sağlayıcılar da açabiliyor(turk.net gibi).

Yalnız forumda turknet'ten turk telekom'a numara taşımanın reddedilebileceği yazıyor. (İşyeri sahibi, 13 yıldır aynı numarayı kullanıyor Turk telekom'dan. Sonra turk.net'e numara taşıma yoluyla geçiyor. Sonra turknet'i kapatmak istiyor. Turknet telefon ve interneti bir arada verdiğinden, turknet'i kapatırsa telefon ve internet bir arada kapanıyor. Numarayı kurtarmak için numarayı Türk telekom'a taşıyıp turknet'i öyle kapatmak istiyor. Turknet 4 kere taşıma talebini reddetmiş. Saçma sapan nedenler göstererek. Mecbur türknet'i tamamen kapatıp, numaranın turk telekom havuzuna düşmesini bekleyip, turk telekom'a başvurarak tekrar numarasını almaya çalışıyordu.)

Dolayısıyla, biraz daha pahalıya denk gelse de, numarayı turk telekom'dan, interneti netspeed'ten almak daha mantıklı. Turk telekom'a telefon başvurusu yapın. Sonra netspeed'e abone olurken sabit hattım var deyip numarasını yazın. O hat üzerinden internetinizi verirler. İptal ettirdiğinizde de sadece internet iptal olur, telefon iptal olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 24 Nisan 2018; 17:07:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    yardiminiz icin tesekkur ederim :)
  • 0850 numaralari da bir çok is yeri kullanıyor artık.

Hatta kurumsal firmalar bile 444 lu numaralardan 0850 lili numaralara geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.