Şimdi Ara

İnternet Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cümleten Selamun Aleyküm Abilerim. Ben TTNET Kullanıyorum. Sorunum ise benim notebook'um var onunla internete rahatca bağlanıyorum fakat iş masaüstü bilgisayarıma geldiğinde ise durumlar değişiyor. Hiç bir internet sayfasını yüklüyemiyorum formattan önce birşeyim yoktu Windows Xp Kullanıcısıyım. Formattan sonra bu sorun ortaya çıktı. TTNET'i defalarca aradık fakat sorun yok dediler bende forumdonanım'dan yardım istemek zorunda kaldım. Acaba driverlermi eksik yoksa internetimdemi sıkıntı var ? Hiç bir sayfa yüklenmiyorum 5-6 defa yenileyince sadece sayfanın yarısı yükleniyor lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

• bence driveri denemelisin dostum bende de olmuştu bir zamanlar. driver yükleyince çözülmüştü fakat doğru olan driveri indirmelisin. o yüzden de donanımını bilmen gerek.

Kolay gelsin ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PowerHazard

bence driveri denemelisin dostum bende de olmuştu bir zamanlar. driver yükleyince çözülmüştü fakat doğru olan driveri indirmelisin. o yüzden de donanımını bilmen gerek.

Kolay gelsin ;)

Merhaba Ağabey. ben bilgisayardan fazla anlamıyorum donanımımı nasıl öğrenebilirim bir bilginiz varmı acaba ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.