Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

internet sorunu

4
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    90 Mesaj
    arkadaşlar z00mx3 adsl modemim var 3 aydır kullanıyordum hiç sorun yoktu 2 gün içerisinde sorun yaşıyorum hat yavaşlamaya başladı bazı sitelere giremiyorum türk telekomu aradım onlarda bilgiden yoksun hatın çalıştığını söylüyorlar başkada bişey yok modemi kesip açtığımda sitelere giriyorum fakat biraz zaman geçtiğinde tekrar felç oluyor sizce sorun ne acaba birde şunu hatırlatayım me işletim sistemi ve xp kullanıyorum me olanlar myneti açmıyor xp olanlar açıyor cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

|
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2513 Mesaj
    Geçenlerde aynı sorun başıma geldi bağlandıktan bir iki dakika sonra trafik felç oluyordu formatla kurtuldum atmamak için çok uğraştım ama başka çarem kalmadı sorunun kaynağını bulamadım
    |
    |
    |
    |
    Sapphire Ati Radeon X300SE 128 MB PCIE VGA
    Samsung 80 GB 7200 RPM SATA HDD
    Samsung CDRW 52*32*52
    Öğren,öğren,öğren,paylaş
  • Binbaşı
    1799 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ebzit

arkadaşlar z00mx3 adsl modemim var 3 aydır kullanıyordum hiç sorun yoktu 2 gün içerisinde sorun yaşıyorum hat yavaşlamaya başladı bazı sitelere giremiyorum türk telekomu aradım onlarda bilgiden yoksun hatın çalıştığını söylüyorlar başkada bişey yok modemi kesip açtığımda sitelere giriyorum fakat biraz zaman geçtiğinde tekrar felç oluyor sizce sorun ne acaba birde şunu hatırlatayım me işletim sistemi ve xp kullanıyorum me olanlar myneti açmıyor xp olanlar açıyor cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

bizde aynı dertle uğraşıyoruz sadece sen değilsin bu modemden değil hatlardan bütün adsl kullanıcıları bu sorunları yaşıyor bakım çalışmaları varmış telekomun
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
üniversite
Blogio
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.