Şimdi Ara

Internet paketsiz whatsapa giriyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Var mi boyle birsey int paketim yok harttim Turkcell faturasiz 3g yi aciyorum whatsapptan yazisiyorum ama fotolar falan inmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir iki kere bendede olmuştu. Turkcell in bir bug ı sanırım.
  • Yıllar önce Nokia e63 telefonumda aynısı olmuştu. Vodafone ile

• Aynısı bendede var bi 2 yıldır filan aynı şekilde devam ediyor internet paketim Yok WiFi kapalı 3g ile whatsapp tan msj ayıp alabiliyorum fotoğraf filan gelmiyor ama msj ücretsiz

• Yurtdisinda da calisiyor, yaklasik 2 yildir yurtdisinda paket almadan kullanabiliyorum fakat nasil oldugu hakkinda hicbir fikrim yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell WhatsApp dan mesajlaşmayı ücretsiz yaptı diye biliyorum bende de öyle paket olmadığında iyi oluyor bayan😀

• Bende yurtdışındayım şimdi denedim oldu.Vodafone faturasız.Sonradan eksi bakiyeye düşmesin ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

Bende yurtdışındayım şimdi denedim oldu.Vodafone faturasız.Sonradan eksi bakiyeye düşmesin ama

Benimki -7 daha da dusmuyor beava kullaniyom

• bendede tl falan yok sarı kutudan sınırsız fecebook yapmıştım 3 aylık, bendede whatsapa giriyor facebook pakedi olduğu için giriyor sanmıştım
  • Güvenli bağlantılara rahatça girilebiliyor. Mesela Evdeki internetiniz borcundan dolayı kapalı olsa dahi güvenli bağlantı sağlayan sitelere erişiminiz devam ediyor. Google, Banka siteleri vs.

Benim bilgim bu yönde. Yanlış olabilir veya kısmen doğrudur bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fëanor_ -- 4 Şubat 2017; 3:12:36 >
  • hocam şöyle turkcell bip uygulaması için telefonunuza anlık internet açıyor ve kapatıyor 0.05 kb kadar ve o sırada whatsapp mesajları da gelebiliyor ben denemedim ama 3 arkadaşım da öyle demişti daha 1 hafta önce falan duydum ben de..

• Bende jailbreak yaptım Ama hiç öyle bir tweak yokken şu an fizy premıum oldu ✅

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.