Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

internet neden yavas

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
35
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> internet neden yavas
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    584 Mesaj
    sizin orda yavaş
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: xpclient

sizin orda yavaş

sizin ora nire.? venüsmü..!! ??
    |
    |
    Arkadaslar Sanırım DNS lerden ileri geliyor şöyleki, her dns nin bir kapasitesi var atiyorum 212.156.2.70 3000 kapasitesi var 3001 olunca öbür dns ye gönderiyor ben winroute kullandıgımdan Bütün dns leri DNs Forwarding e girdim eskisine nazaran belirli bir kasma yok winroute hangi dns bossa oraya yönlendiriyor bu banada böyle gelmiş olabilir ama kullanan fark eder ve ben fark ettim. Bu arada Tek bir pc değil 1024 Kbps ve 35 PC bagli .
    |
    |

Orjinalden alıntı: webche

quote:

Orjinalden alıntı: xpclient

sizin orda yavaş

sizin ora nire.? venüsmü..!! ??

|
    |
    Telekomun hatları cok kotu bu aralar
    |
    |

CUMHURİYET'İMİZE SAHİP ÇIKALIM...
  • Yarbay
    2238 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ewelfener
    arkadaslar son bikaç gündür internette gözle görülür bi yavaslama söz konusu acaba sorun telekomdan mi kaynaklaniyor.yoksa yine yurtdisi kablolarda sorunmu var bir bilgisi olan varmi.sakin birisi çikipta demesin bu bu sorunun yeri falanca bölüm diye.bende biliyorum o kadar ama benim yerim burasi.tas yerinde agirdir.

ewelfener, normal olarak gün ortası Internet trafiğini Türk Telekom kaldıramıyor. Alt yapı, yok denecek kadar yok....
    Bende %80 civarında diğer siteler gayet normal şekilde açılıyor, sadece buraya giremiyorum. Oldukça kasıyor veya sayfa görüntülenemiyor mesajı alıyorum.
    İşin özü bu sitenin ulaşımı gün ortasında çok zor oluyor. Bende geceleri girip bazı notlar yazıyorum.

Bu konu hakkında bütün Admin ve Modlara yazı yazdım, ne yazık ki; hiç kimseden cevap alamadım.
    Konu şu idi; Size benim siteden yer vereyim veya size buradaki genç insanların bir şeyler öğrenebilmeleri için en hızlı hizmeti sağlayan bir firmadan yer alayım ( Sponsor ) dedim ama malesef hiç kimseden tık çıkmadı. :-((

Bende, benim girdiğim siteler arasında, gündüzleri giremediğim tek yer burası !!!

Hoşça kal ve kolay gelsin. KitapGibi
    |
    |
    Tip: Her oylamadan sonra, Temp dosyasındaki "Cookie:xxx@network54.com"u silerek istediğiniz kadar "OY" kullanabilirsiniz..
    BAŞKA TÜRKİYE YOK. Nu Mutlu Türk'üm Diyene..!!

http://www.network54.com/Votelet/29462

• Binbaşı
    1153 Mesaj
    benim bağlantı iki gündür 128 e düştü bi türlü(o da verimli olsa neyse nede olsa eski hızımız..) ...umudum gittikçe azalıyor..6-7 ay oldu ilk defa yavaşlama yaşadığım için stres yapıyom...
    |
    |
    çünkü bu kampanyalar sayesinde bende dahil olmak üzere birçok kisi adsl balantisi aldi ve tahminimce hatlar bunu kaldirmiyor...........
    |
    |

• Yüzbaşı
    699 Mesaj
    sizin hatlar bunu kaldırımıyo çevre iller her yere adsl götürdü adamlar köylerde bile rastlanabiliyo izmir narlıderinin göbeğindeyim adsl yok hat bağlantı hızı 41.2 bu hattı yapına sydırtcaklar ya bu kadar da olmaz hepsini xxxxxxxxxxxx
    |
    |
    |
    |
    Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj
    ARKADAŞLAR !

Birazda şu PC nizle uğraştığınızın 10 / 1 i kadar HABER izleyin derim ! ADSL kullananlar TÜRK TELEKOM tüm HABER programlarından 3 gündür söylüyor UFACIK bi ARIZA varmış onu gidermeye çalışıyorlarmış ! EYWALLAH !
    |
    |

Bi KILÇIK ' lık var bu işin içinde!!!
  • Yüzbaşı
    900 Mesaj
    yavaş ne kelime bugün 14:00 - 18:30 Kablonet hiç yoktu.
    |
    |
    Malesef Türk Telekom dışında özel bir şirket var oluncaya kadar buna boyun eğmek durumundayız. Tekelin gözü kör olsun!!
    Bu gün öğle itibarı ile bütün bağlantılar koptu, sizleri bilmem ama bana ( bumesajı yazdığım saat itibarı ile ) yarım saat önce geldi.
    |
    |
    Tip: Her oylamadan sonra, Temp dosyasındaki "Cookie:xxx@network54.com"u silerek istediğiniz kadar "OY" kullanabilirsiniz..
    BAŞKA TÜRKİYE YOK. Nu Mutlu Türk'üm Diyene..!!

http://www.network54.com/Votelet/29462
  • Yüzbaşı
    642 Mesaj
    Bağlantım DSL 256k bi gün olması gereken gibi bigün berbat bende hataları hep sistemimde aradım durdum yıllar yılı ama boşuna artık sistemimle barışamayı öğrendim bütün suçu telekom a atıyorum ohhhh yandan
    |
    |
    http://www.haberarsivi.com/haber.asp?id=6707
    ve sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlar.
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.