Şimdi Ara

İnternet kopma problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, son 4-5 gündür başlayan ve daha önceleri olmayan bir internet kopma problemi yaşıyorum. Defalarca arıza kaydı oluşturdum fakat her incelemede binaya kadar gelen hatta bir problem olmadığını, sorunun benim modemimden ve ankastreden modeme gelen hattan kaynaklı olabileceğini söylediler. Bu öyle bir durum ki bazen saatlerce sürüyor anlık olarak bağlanıp kopuyor bağlanıp kopuyor bazende 8-10 saat hiç kopmuyor. Kendimce yaptığım araştırma sonucunda modem değerlerimi anlamaya çalışıyorum fakat emin olamıyorum. Bu sorunun neyle alakalı olabileceğini biliyorsanız söylerseniz çok sevinirim. 2 farklı modem denedim ikisinde de durum aynı bu arada. Kabloları değiştirmek için adam çağırdım fakat hattın sağlam olduğunu, sorunun modemden kaynaklandığını söyledi. Kafam allak bullak oldu problem nerede? Lütfen yardım edin arkadaşlar.

İnternet kopma problemi

Bu da hız durumu

İnternet kopma problemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edyyy -- 2 Ocak 2016; 19:05:00 >

• Geçen seneye kadar aynı sorun bende de vardı. Ne yaptımsa düzelmedi. Modemim eski linksys modemdi, ancak airtes air5343 modem taktım sorunum çözüldü. Artık kopma olayı olmuyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.