Şimdi Ara

İnternet Kesilme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Evimde 2 adet kablo ile internete bağlı masaüstü bilgisayar var.TTnet internet kullanıyoruz ve bazen yarım saat-1 saat içinde 5-10 sefer internet kesintileri oluyor.Bu konuyla ilgili defalarca kez TTnet ekibi ile görüştük.Adamlar test modemi getirdi hattı kontrol etti ve bizde kesinti görülmüyor dediler.Ancak son zamanda farkettim ki bilgisayarlardan birinde kuzenim CS:GO oynadığı zaman bu olayın neredeyse hep tekrarladığını,onun dışında neredeyse hiç olmadığını farkettim.Acaba bu sorun kuzenimin bilgisayarındaki bir soruna bağlı oluşuyor olabilir mi?Çünkü TTnet'ten üst düzey tanıdıklarımız vasıtasıyla hattı kontrol ettirdik ve bize "15 gündür hatta hiç kesilme olmamış" denilen süreçte biz defalarca kez kesilme sorunu yaşamıştık.Ve kuzenim şehirdışına çıktığı zamanlarda da kesinti sorunu yaşamadığımı farkettim.Acaba bu durum o bilgisayar ya da oyun özelinde birşey olabilir mi?Diğer bilgisayarda böyle bir sorun yaşamıyoruz.

• klasik sorumuz, elde ne var..
  • The souls migration kullanıcısına yanıt
  • ali.kose kullanıcısına yanıt
    çözüldü mü sorun
    çözülmesi mümkünmü sizce
  • ali.kose kullanıcısına yanıt
    yani sorun varsa ve gerçkten çözülmeye değer bir sorun ise araştırmalar bu sorunu çözmek için başlatılabilir. ttnet kopma yok diyorsa demek ki vardır. pc' yi başka bir hatta deneyebilirsin..
    o nasıl bir öneri hocam sankı priz değiştirir gibi
    ayrıca ilgi alakan için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.