Şimdi Ara

İNTERNET İPTALİNDE ÖNEMLİ HUSUSLAR NEDİR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, vodafone net kullanıyorum ve kesinlikle önermem, taahüt dolduğunda iptal etmek istiyorum. Anladığım kadarıyla bir evrak dolduracağız, başka yapmam gereken neler var. Birde güvenceye almak istiyorum kendimi. İptal formunda bile birsürü madde kabul ediyoruz.Yapmam gerekenleri kısaca özetlerseniz sevinirim İNTERNET İPTALİNDE ÖNEMLİ HUSUSLAR NEDİR ?İNTERNET İPTALİNDE ÖNEMLİ HUSUSLAR NEDİR ?

• Evrağı kimlik fotokopinizle birlikte faksladıktan sonra bir de modemi kendilerine kargoluyorsunuz. İptal için illa o formu kullanmak zorunda değilsiniz. "Şu şu müşteri numarasına ait adsl/fiber internet aboneliğimin hizmetten memnun olmamam sebebiyle taahhüt sonunda iptal edilmesi" minvalinde bir yazı da fakslayabilirsiniz. Fakstan sonra SMS geliyor hizmet kısıtlanmıştır diye. Ertesi gün genel merkezden arayıp iptal için onayınızı alıyorlar.
  • Balliba kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için çok teşekkür ederim. Modemi satın aldığımı hatırlıyorum, sanırım kargolamama gerek yoktur. Birde erişebileceğim bir faks cihazı yok. Ben evrakı vodafone yetkili servise götürsem fakslarlarlar mı ? Birde faks alternatifi var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • akrl kullanıcısına yanıt
    Faksın alternatifi yok diye biliyorum. Belki iadeli taahhütlü mektup ama o da anca 2 güne gidiyor. Faks daha hızlı. Modem konusunu araştırın. Ben vodafone modemi kiralıyor diye biliyorum. İade etmezseniz cihaz ücreti çıkartabilirler.

Yetkili servisler genelde satana kadar yanında olup bu gibi durumlarda sallamayan oluşumlar. Şansınızı deneyin tabi, hepsi aynı olmayabilir.
  • Balliba kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • formu doldur bir de iptal dilekçesi yaz. kimlik fotokopinle gönder. dilekçe isteyebilirler baştan önlemini almış, zaman kaybetmemiş olursun. Ben bu şekilde iptal ettirmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subat

formu doldur bir de iptal dilekçesi yaz. kimlik fotokopinle gönder. dilekçe isteyebilirler baştan önlemini almış, zaman kaybetmemiş olursun. Ben bu şekilde iptal ettirmiştim.
    Modemi MNG kargo ile mi yolladınız ?
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    MNG ile yolladım. 542 olması lazım gönderi kodunun..
    evet. 541 koduyla gönderdim.
  • Modemi dilekçeyi yolladığınız gün mü yolladınız yoksa başka bir gün mü ?

Bir aylık aboneyim ama online oyun çok attığım için iptal ettireceğim bugün.

( 542 - 541) Sorarım kargocu da karşı taraf ödemeli standart bir uygulama herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 25 Haziran 2019; 9:26:17 >
    İptal faksını çektikten sonra "hattınız kısıtlanmıştır" smsi geldi. Gelen smsin ardından alıcı ödemeli olarak kargoya verdim. Ertesi gün ellerine geçti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balliba

İptal faksını çektikten sonra "hattınız kısıtlanmıştır" smsi geldi. Gelen smsin ardından alıcı ödemeli olarak kargoya verdim. Ertesi gün ellerine geçti.
    Teşekkür ediyorum eski usul faksa devam mı maille yada şubeyle olmuyor herhalde.
  • İptal için,
    1-Talep formu doldurulması
    2-Dilekçe
    3-Nüfus Cüzdanı arka önlü fotokopi

Müşteri hizmetlerine ulaştım kaydım açıldı 400 tl'ye yakın cayma bedeli çıkacak.

Anatolium Avm Vodafone şubesi kapatma işlemini yapan yerlerden biri ama faks cihazı yok diye yapmıyorlar bunu da şikayet ettim.

Normalde internetleri güzel benim sıkıntım ms ve ping olduğu için ( online oyuncuyum ) tavsiyelerimi ilettim.

542 Şubedeki kız söyledi, 541 müşteri hizmetleri herhalde fark etmiyor.

Teşekkürler bilgiler var yardımlar için.
  • Halen iptal için aranmadım nedendir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 27 Haziran 2019; 13:30:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.