Şimdi Ara

İnternet hızında dalgalanma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir süredir internet hızımda dalgalanma yaşıyorum. hızım 8 mbit e kadar netlimitsiz,uzun süredir bu tarifeyi sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. yaklaşık bir haftadır dosya indirirken hızım bi 800 lere çıkıyor bir anda da 10 lara akdar düşebiliyor ve bu sürekli kendini tekrar ediyor.Sorun dosya indirdiğim yerlerle alakalı olamaz farklı farklı yerlerden birçok kez denedim sorun aynen devam ediyor. Ayrıca sorun sadece dosya indirmede değil youtube da video izlerkende bi anda hızlı bi şekilde dolarken bi anda tekrar yavaşlayabiliyor.evde iki makina var diğerinde böyle bir problem yok hız 900 lerde sabit bi şekilde dosya indirebiliyor. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• Adil kullanım dan haberdarsın değil mi, 25gb download yaptıktan sonra hızın 1mbit e çekiliyor ama sen hala 800 lerle indiriyormuşsun sanırım yani bu yüzden olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: eysidi

Adil kullanım dan haberdarsın değil mi, 25gb download yaptıktan sonra hızın 1mbit e çekiliyor ama sen hala 800 lerle indiriyormuşsun sanırım yani bu yüzden olabilir

Haberdarım tabiki yaklaşık 1 yıldır bu tarifeyi kullanıyorum,hızımdaki dalgalanma dönemsel değil anlık ve sürekli oluyordu. Ama sorunun kaynağını az önce çözdüm nokia suit le beraber çalışan bluetooth sürekli bağlanmaya çalışıyor buda wireless hızını etkiliyormuş,kapadıktan sonra sorun çözüldü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.