Şimdi Ara

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ. (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
734
Cevap
3
Favori
53.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
410 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer fiber değil de, ADSL ve VDSL kullanıyorsanız, TT veya Uydunet'ten başka firmalara geçmeyin boşuna. TT harici bütün küçük şirketlerin verdiği hizmet, TTNET altyapılı zaten. Böyle bir durumda geçerseniz, ayriyetten TTNET'le de uğraşmak zorunda kalırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vincent54

etmedim . ttnetin alt yapısı olduğu içinde etmeyecem harici bağlantıya öncelik vermiyolar çünkü

Nasıl yani anlayamadım? 100MB kullanma şansınız var ve kullanmak istemiyorum diyorsunuz, yanlış mı anlıyorum. Harici bağlantıdan kastınız nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

VF nette 16mbit kullanıyordum, taahhüt bitiminde TTnet in size maks. 8mbit verebiliriz, üzerini alamazsınız dediği güncel test sonucu (:
    Bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadım açıkcası, taahhütüm yok ve sınırsız nete 59.90'dan daha iyisi varsa geçebilirim.

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

Upload için 4MB talep edin, 2mb de kalmışsınız. Talep etmezseniz yapmıyorlar.
  • Eksikliğini hiç hissetmedim ama hatırlatma için teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline ile diss atıyorum sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

2012 abonesiyim r memnuniyetsizliğim olmadı. Akn kararından sonra akniyi de kaldırdılar mis oldu ayda 5tb torrent çektiğim oldu bana mısın demedi

Memnunsun değilsin bir lafım yok hocam senin kullandığın paket şuan da kablo nette yok eski abone olmanın avantajını kullanıyorsun.

Dediğim gibi şuan 8 mbs paket en ucuz 50 TL Tv felan yok. 100 mbs paket 80-90 TL lerden 250 TL ye çıkarıldı.

• TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

Bendede durum böyle :)
  • "Netspeede geçmeye karar verdim. Bakalım ne olacak."

Yiceğin kazığın boyu uzayacak olacak olan bu.
  • Ttnet ile adsl 16 mbps kullanıyordum. 1 sene uğraştım yapmadığım şey kalmadı Vidiesel sinyali gelüyür ondan 10 dk da bir kesiliyor, dediler 16 yerine de 5mbps alıyordum. Kimisi geliyor kablolar eski vs diyordu kimisi modem eski..

Tepem attı bir gün geçirin 24 lük vdsl tarifeye dedim. Hakkaten 25 mbps 8-9 ping oldu

Ttnetle sıkıntı yaşayanlara tavsiyemdir. Hatta 50 mbps alabiyorum ama 24 lük 49 liraya daha cazip geldi, düşük ping + sıkıntısız 1080p oynattığı sürece fazlasına ihtiyacım olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paptes -- 20 Şubat 2018; 20:41:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyapında problem vardır.Başka sağlayıcıya geçsende aynı hızı alacaksın

• pisst0n kullanıcısına yanıt
    Hey yavrum hıza bak bee!
  • 0,84 iyiymiş, benim 0,50'yi geçse bayram yapıyorum

İstanbulun göbeğinde ve yıl 2018

• Türknet'e geçmeyi düşünüyordum. Türknet grubuna girdim. Sonra baktım ki Türknet'in hizmetiyle ilgili şikayeti olan ve bunu sert dille eleştiren kişilerin gruptan çıkarıldığını gördüm. Ve bir sürü kişi şikayetçiydi. İlk başta iyi sonradan kötü olduğunu söyleyen. Netspeed'i araştırmaya önceden başlamıştım. İstanbul'a da gelmiş artık. TTnetten geçiş işlemini başlattım bakalım. Umarım şikayetçi olacağım bir durum olmaz ve çizgilerini bozmadan ilgili şekilde devam ederler işlerine. TTnetten sonra bir de armutun tadına bakalım
  • Gene şanslısın dostum 1mbit sabit internetin var ben İstanbul'da 2 yıldır telekomun alt yapı getirmesini bekliyorum :(
    https://forum.donanimhaber.com/2-yildir-altyapi-beklemek--127706145#131360319

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 20 Şubat 2018; 21:57:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gatetrans kullanıcısına yanıt
    ttnet altyapısını kullanan ama ttnet ten hizmet almadığınız zaman harici bağlantı diyorlar. en azından bizim buradaki türk teleokmun saha santral işlerine bakan kişi o şekilde tarif etti. ben ilk başta türknet'e geçtiğim ttnet adsl abonesiydim türknet bana adsl hattından devam ettirdi. ertesi gün destek talebi açıp twitter'danda yazdım. bir sonraki gün binayı yaptığımız zaman hattı çeken abi geldi telekomun çalışanı bahsettiğim kişi. dedim abi ben vdsl e geçirdim. bana senin hattın harici yazmışlar hallecem 5 dakkaya gelir dedi. sokağın başına kutunun oraya gitti benim hattı vdsl portuna aktardı gitti. o gün bu gündür bir kere kesilmedi benim hattım. 100mbit almak istemememin sebebide ben hattımı 100mbit'e çektirsem dahi bu hat o hızda tam çalışmayacak çünkü kutunun kapasitesi belli. he bulunduğum yer çarşıya göre çok çok sakin ve çevrede benim trafiği aşacak kimsede yok ama ben gene hattın stabilliğini 100mbit alcam diye riske atmam yani. 35mbit yetiyo zaten
  • turkiyede alt yapı çamaşır ipi ile döşenmiştir şimdi kış olmadı falan toprak kuruyunca doğal olarak ipin üzerinden net gidemiyor.
  • vodafone netteyim ben de
    bana da 6 mb geliyordu hattınız bu kadar , fazlası mümkün değil falan dedi müşteri hizmetleri
    sonra türk telekom ekiperini yolladılar o da dedi, 8 den fazla olmuyor diye.
    dedim ki sen bunu 16 mb yap helalinden 50 lira
    Bakayım ama zor dedi, sonra sokaktaki telekom kutusuna gitti , apartmandaki kutuya gitti, bi kaç kablo falan değiştirdi.
    15 mb alıyorum şu an.
    İş türk telekomda bitiyor, telekomdan adam bul ver 50 lira düzeltiyorlar.
  • Eski bir hız rekoru peke öyle birşey değil
  • Medyum Kennedy kullanıcısına yanıt
    Sen ne güzel bir adamsın, bu sıkıntılı gunumde güldürdün Allahta seni güldürsün

Çok güldüm

• quote:

Orijinalden alıntı: pisst0n

99 tl vodafone fiber

Yarin bu superonline turknet ne kadar varsa arayip.hepsinin anasina avradina sovucem. Boyle bisey olabilir mi ya?

Istanbul un gobeginde yasiyorum 16mbit ten fazlasini haram kiliyorlar. Denizli de adam 200mbit kullaniyor. Denizlide internete giren mi var? Server sahibi mi var ?

Burda musteri sayin daha fazla neden buraya yatirim yapmiyorsun. Koca Uskudar da sadece bir yerde fiber var ama merak etmeyin sizi guzelce ariniyoruz turk telekom

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.