Şimdi Ara

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ. (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
734
Cevap
3
Favori
53.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
410 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normal bu hız kardeşim. Organik internet senin ki. En başta hormonlu internete geçmen gerekiyordu hız alabilmen için.

Gıdalarda niye hormon kullanıyorlar sanıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Aralarındaki anlaşmaya göre takılır onlar. Bizim binada ki Superonline fiber Turkcell den öncesinden kalma hazır olduğu için ortaktır bir de birbirinin üstünde kota var. Altyapı sol un 24 port var mesela %10 dan fazla abone alamazsın diyor Vodafone a 2.4 2 veya 3 gibi gibi diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

Aralarındaki anlaşmaya göre takılır onlar. Bizim binada ki Superonline fiber Turkcell den öncesinden kalma hazır olduğu için ortaktır bir de birbirinin üstünde kota var. Altyapı sol un 24 port var mesela %10 dan fazla abone alamazsın diyor Vodafone a 2.4 2 veya 3 gibi gibi diye biliyorum

Superonline fiber memnuniyeti nasıl ?

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    TURKNET serverları speed teste çok tutarsız çalışıyor bende bunu farkettim. Ama dediğiniz gibi download vs yaptığımda yada 4k video açtığımda youtube dan anlık olarak data akışının 5-6 mb/sn arasında değiştiğini görüyorum :)
  • TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

Şanssızsın kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 20 Şubat 2018; 16:27:32 >
  • Memnun kalınır ama f/p değil benim için bir de upload da akn uygulanıyor

4 yıl kullandım türknet e geçtim ve gerçekten türknet de nefes aldım ben (sol Türksat ve TT tip 11 fiber var binamda)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kütahyalı_ramazan -- 20 Şubat 2018; 16:29:53 >
  • Kotalı nete 60 70tl ödeyen var şaka mısınız abi Teledünya üst paket (cihaz ve modem dahil)+Akk siz sabit hız 8mbit internete ayda 39tl ödüyorum ne hızda düşme oldu ne de kopma oldu bugüne kadar. Eksikleri var mı var ama şu piyasada türksat candır

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 20 Şubat 2018; 16:31:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs09gs09

Yapmiyolar ya biz verdik hala ayni

Hocam yılmayın sürekli dilekçe verin.

• Walla bende Turknetten çok memnunum. Sonuçta herşey altyapı ile alakalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosis -- 20 Şubat 2018; 16:41:3 >
  • Masallah gprs den edge ye yukselmis gibi gorunuyor hiziniz gule gule kullanin

• Arkadaş en uyuz olduğum şeyde şuan yaşadığım kocaelinin gelişmiş bir ilçesinde fiber alt yapısı olmaması, ne olacak böyle gelmesini mi beklicez yani ölme eşşeğim ölme
  • Kardes vucudunu modem olarak kullansan daha hizli ceker o ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisst0n

99 tl vodafone fiber

Selamlar nasıl yani vodafone 100tl ye 200mbit mi veriyor ve bu hızı sorunsuz alabiliyor musunuz akn ne akn dolduktan sonra kaça düşüyor hızınız ay içerisinde acaba

ben süperonline 100mbit e 110tl ödüyorum ilk 10 günde kotam doluyor 25mbit e düşüyorum diğer kalan zamanda ay başına kadar

Vodafonde dan eminmisiniz teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Kotalı nete 60 70tl ödeyen var şaka mısınız abi Teledünya üst paket (cihaz ve modem dahil)+Akk siz sabit hız 8mbit internete ayda 39tl ödüyorum ne hızda düşme oldu ne de kopma oldu bugüne kadar. Eksikleri var mı var ama şu piyasada türksat candır

Türksat piyasası bitmiştir hocam BTK kararları sonrası ahlaksızca paketlerini müşterinin memnuniyeti yönünde değil kendi ceplerinin memnuniyeti yönünde kullanmışlardır.

25 lik paketleri kaldırdılar Akn sonrası 16 ya düşecek olan 50 mbs hız için de 120 TL kampanyalı fiyat koydular eskiden 70 TL'ye 50 mbps paketler alınıyordu.

100 mbs paketi ise 250 TL oldu.

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    2012 abonesiyim r memnuniyetsizliğim olmadı. Akn kararından sonra akniyi de kaldırdılar mis oldu ayda 5tb torrent çektiğim oldu bana mısın demedi

• TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

çünkü arkadaş Türknetalt yapısından direk internet alıyor siz türktelekomdan aliyorsunuz interneti sadece adı Türknet olarak düşünülebilirsiniz

Türk.net kendi altyapısında olanlara 100 mbit download veriyor diye demiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuroTrumpSimulator2 -- 20 Şubat 2018; 17:17:49 >
  • Medyum Kennedy kullanıcısına yanıt
    güldürdün kardeş ,

Konu sahibi arkadaşa da kolay gelsin bu kan emici operatörlerle uğraşmak zor bu memlekette iki defa hem superonline hem tt ile kavgalık oldum
  • Altyapın kötü işte Telekom, Netspeed, Vodafone, TürkNet hangisini denersen dene farketmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,hocam sikayetvar.com üzerinden şikayet yazın,cidden kendi insan kaynaklarını aradığınızda davrandıklarından daha ilgili davranıyorlar şikayet edince,kendi adıma 1 ay internetsiz kaldım ve bayağı uğraştım adam akıllı internet bağlatabilmek için,şu anda 40-50mbps download ve 2 mbps upload hızına sahip turknet kullanıyorum

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.