Şimdi Ara

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
734
Cevap
3
Favori
53.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
410 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu mükemmel hıza TÜRKNET sayesinde ulaştım, 4 aylık kullanım sürecimde maksimum 4.5 megabit ve şu son hiperhız ile kimsenin beni geçebileceğini sanmıyorum.
    Çağımızın ilerisinde verdiğiniz bu hizmetten dolayı sizleri saygıyla selamlıyorum. Türknet sektörün lideridir. Faturanız 1 gün geçsin şantaj mesajları atmaya başlarlar ama 4 ayda arıza çözemezler. @TurkNetDestek

Edit: SONUÇ: Türkneti iptal ettirdim. 4 5 gün hiç internet gelmedi, kimse aramadı, çağrı merkezi yok firmanın.

Sakın ha sakın kullanmayın belki hızınız yüksek ama birgün arıza yaşadığınızda muhatap bulamaz kanser olursunuz. SAKIN

Edit: Bu konuyu açtığımda yaşadığım sorunlardan sonra internetim komple gitmişti, Türknet şimdi mesaj attı 50 tl borcunuz bulunmaktadır yasal işlem başlatılacaktır diye mesaj atmış. Vermedikleri hizmetin parasını alıyor adamlar böyle rezil bir firma olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Önder -- 7 Mayıs 2018; 0:38:53 >

• 4 sene önce dopingle başladım 10 mbit
    2 sene önce vodafone başladım 6 mbit
    4 ay önce türknet ve hız durumum ortada.

Sanırım birkaç aya evimde modem karadeliği oluşacak ve hız tamamen yok olacak. Sokağın başında 20 metre mesafede fiber kablosu var. Bu Allahsızlar 20 metrelik kablo için bu eziyeti çektiriyolar bize.
  • Güldüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• istemsiz bir gülme tuttu hocam kusura bakmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool Storm

istemsiz bir gülme tuttu hocam kusura bakmayın

Değerli kardeşim ben bile ağlanacak halime güler oldum. Sen gülmüşsün çokmu. Her ay 60 lirayı tiko cebe indiriyolar hizmet yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder

quote:

Orijinalden alıntı: Cool Storm

istemsiz bir gülme tuttu hocam kusura bakmayın

Değerli kardeşim ben bile ağlanacak halime güler oldum. Sen gülmüşsün çokmu. Her ay 60 lirayı tiko cebe indiriyolar hizmet yok.

Bende de Superonline ADSL'de aynı sorunla karşı karşıyaym 1.5 senedir. Emin olun sizin durumunuzdan daha kötü durumum.

• 60 TL verip bu hıza katlanacağına 15 TL fazladan vererek ttnet'e geçmek daha mantıklı.Ben internet hızından memnunum.

• Nasa'nın haberi var mı
  • 0.3

• quote:

Orijinalden alıntı: comm

60 TL verip bu hıza katlanacağına 15 TL fazladan vererek ttnet'e geçmek daha mantıklı.Ben internet hızından memnunum.

4 sene önce dopingle başladım 10 mbit
    2 sene önce vodafone başladım 6 mbit
    4 ay önce türknet ve hız durumum ortada.

Sanırım birkaç aya evimde modem karadeliği oluşacak ve hız tamamen yok olacak. Sokağın başında 20 metre mesafede fiber kablosu var. Bu Allahsızlar 20 metrelik kablo için bu eziyeti çektiriyolar bize.

• Altyapı kaldırmıyorsa ttnet'e bile geçsen yine aynı rezilliği çekersin.Bende birkaç ay öncesine kadar 6 mbps'yi bile zor görüyordum.Tarife değişikliğine gittim internet uçtu.Meğerse altyapı daha yüksek hızları kaldırıyormuş boşuna senelerce çile çekmişim
  • Basligi görünce konuya girmiyeyim simdi hızı görürüm kıskanırım moralim bozulur dedim

Ama konuya girdim laa bu ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

60 TL verip bu hıza katlanacağına 15 TL fazladan vererek ttnet'e geçmek daha mantıklı.Ben internet hızından memnunum.

Hocam paketinizi tam öğrenebilir miyim ?

• TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

Ben de Turknet kullanıyorum. Hızımdan genel olarak memnunum fakat bazen sitelerde twitterda fotoğrafları yüklemiyor vpn kullanmam gerekiyor google a bile girmediği oluyor vpnsiz. Aynı durumu yaşayan var mı diye merak ediyorum

• Kardeş interneti kendi imkanlarınla mı yaptın o ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2AE10949E -- 18 Şubat 2018; 23:41:30 >
  • Modeme komşu şehirden mi bağlanıyosun

• quote:

Altyapı kaldırmıyorsa ttnet'e bile geçsen yine aynı rezilliği çekersin.Bende birkaç ay öncesine kadar 6 mbps'yi bile zor görüyordum.Tarife değişikliğine gittim internet uçtu.Meğerse altyapı daha yüksek hızları kaldırıyormuş boşuna senelerce çile çekmişim

Mesele altyapı meselesi değil aslında sorumsuzluk.

Ben bu sorunu neredeyse her hafta yaşıyorum. Ölümü gördüm sıtmaya razı oldum, 4.5 megabite razı kullanıyorum. Onu bile fazla görüyorlar artık, oyunlarda ping her zaman 250 300, hız sürekli bu seviyeye düşüyor, rezillik diz boyu.

Ben kendim telefon ve santral işi yapıyorum bina kablosu bozuk deyip ötmekten başka bişey yaptıkları yok. Kabloyuda kendim çektim spn kalite cat6 kullanarak.

Zaten yarın ilk işim kapattırmak olacak.

• Hocam türknete geçmeden keşke bir araştırsaydınız. Bir sürü şikayet vardı zaten internette
  • bboyerko B kullanıcısına yanıt
    Fibernet Limitsiz (35 Mbps) olarak geçiyor.Adil kullanım kotası 75 GB.Adil kullanım sonrası hız 16 Mbps.Ayrıca ev telefonunda alo konuştukça öde paketi var.İkisine toplam 75,50 TL ödüyorum.
  • O hızla DH reklamlarının yüklenmesi 10 dakikayı buluyor mu?
  • Ben İstanbul Kartal'da alamadığım hızı, Yalova'nın bir beldesinde uzun uğraşlar sonucu aldım. (Yalnız çok sancılı geçti)

Şuan gayet memnunum. Türk Telekom beni şaşırtıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 18 Şubat 2018; 23:48:20 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.