Şimdi Ara

İnternet hızı neden düştü!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mesajı yazmakta biraz geciktim. Sanırım 3 aydırmı ne böyle. Önceden internetim iyidi. download yaparken 300küsürlerde indiriyordum.100mb tı 4-6 dakika arasında indiriyordum.
    Dediğim gibi 3 ay öncemi ne tam olarak gün veremiycem bir baktım hız 108 de kitleniyor.Tarifede bir değişiklikde yapmadık ne olabilir??nedir bu 108 sınırı.

• yahu ben 2 gün önce 8mbite geçiş yaptım.ilk gün 400 500 kb ile hiç kesilmeden indiriodu dosya.şimdi 100ü görebilene aşkolsun :S bir tane 100mb lık partı 50 dakkada indirmeye başladı :S
  • TTnet bu 8mbit olayını çıkarttığından beri bağlantılar böyle.
  • Bende 15 gündür 8 mbitteydim hız süperdi.400-500 altına düşmüyordum 950 ye kadarda görüyordum. Son 2 gündür berbat hız google bile 10 saniyede açılıyor downloadlar 10-20 kb .
  • En iyisi 1 mbit sınırsız azıcık aşım dertsiz başım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViCt0R

En iyisi 1 mbit sınırsız azıcık aşım dertsiz başım

+1
  • Bendede 1 aydır böle 100 kb altına düşmezdi saniyede şimdi 28-80arsı gidip geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: oklaz1905

quote:

+1

+1
  • hız düşümü yaşayan arkadaşlar sehir olarak söyleyebilirmisiniz
    benimki mesela ankara
  • Hızı düşük olanlar modemden gösteren hıza baksınlar. Bu aralar 1mbit downloadu 421, 562, 652, hatta 275 gibi düşük değerler alabiliyor. Böyle olunca modemi yeniden başlatıyorum ya da restart yapıyorum yüksek sayı alana kadar.
  • Bırakın download hızını sürekli net kesintileri başladı 2-3 dklık kesintiler oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: awares

quote:

Orijinalden alıntı: oklaz1905

quote:

+1

+1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.