Şimdi Ara

İNTERNET HIZI HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Uydunet kullanmaktayım.İnternet hızımda nedense son 3 günden beri çok düşüş var ama kablosuz ag baglantısında 54.0 gözüküyor buna ragmen sayfalar gec acılıyor.Ağımı baskasının kullanma ıhtımaslını dusunmuyorum.Ve mozilla kullanıyorum explorerde aynı sorunu yasıyorum.Kotayı aastım bunlada alakalı olabilirmi?Şimdiden herkese teşekkür ederim.

• Yardım edebilcek?
  • Durumun kota ile alakası yok. Kullanmış olduğunuz dsn lerden kaynaklı olabilir. Hattınızın sinyalleri normal değerlerin altında veya üstünde olabilir veya bölgenizde bir yoğunluk olabilir. İmzamda sinyal değerlerini ögrenmeniz için gerekli link var
  • yurt dışı yine patlak verdi sağolsun ttnet illa yurt dışına taşınmamızı istiyor galiba
  • Bende bugün geçtim uydunete bilmiyorum bana yavaş geldi ama bağlayan adam baya hızlı dedi speedtest de deneme yaptım tam 1 çıktı ama bişey indirceğim zaman ilk 140 lara çıkıyor sonra 60 lara iniyor bu normal mi uydunetlemi alakalı sitelerlemi
  • online oyun oynayanlar bilir bu durumu ping tavan yapmış durumda birşey yapılmıyor.
  • Sorun sizden ya da uydunetten kaynaklanmıyor. Türk Telekom'um yurtdışı çıkışları çöktü. Türkiye'deki bütün internet kullanıcıları günlerdir yurtdışı sitelere girişte sorun yaşıyor. Nefret etmeye başladım artık Telekom'dan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veleciraptor

Sorun sizden ya da uydunetten kaynaklanmıyor. Türk Telekom'um yurtdışı çıkışları çöktü. Türkiye'deki bütün internet kullanıcıları günlerdir yurtdışı sitelere girişte sorun yaşıyor. Nefret etmeye başladım artık Telekom'dan.

Türk telekom çöktüyse uydunet te niye sorun çıkıyor türk telekoma mı bağlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ben böyle hayatın

quote:

Orijinalden alıntı: veleciraptor

Sorun sizden ya da uydunetten kaynaklanmıyor. Türk Telekom'um yurtdışı çıkışları çöktü. Türkiye'deki bütün internet kullanıcıları günlerdir yurtdışı sitelere girişte sorun yaşıyor. Nefret etmeye başladım artık Telekom'dan.

Türk telekom çöktüyse uydunet te niye sorun çıkıyor türk telekoma mı bağlı

ülkemizde özerk kuruluşlar(üniversiteler gibi) hariç bütün internet servis sağlayıcıları yurtdışı çıkışları ve az da olsa yurtiçi bağlantısı ttnete bağlı
  • @krm-iks
    tesekkurler arkadasım hızımda sorun yok duzeldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.