DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
internet giriş sayfasını değiştiremiyorum
8
Cevap
0
Favori
7.460
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 7 >> internet giriş sayfasını değiştiremiyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      38 Mesaj
      28 Ağustos 2005 08:46:57 Konu Sahibi
      arkadaslar acele yardım istiyorum.bir siteye girmiştim site otamatik olarak giriş sayfam oldu ve internet ayarlarındaki giriş sayfam silinik değiştirilmiyor.LÜTFEN YARDIM!!!!

|
      |

• Teğmen
      129 Mesaj
      28 Ağustos 2005 17:15:56
      merhaba dostum onun yapan programlar mesela microsoft antispyware ile yapabilirsin bunu olsa zaten girmez tabi sadece onun için programda var ama aklımda değil şuan başlat/çalıştır/regedit yaz enterle kayıt defteri açılıcak orda aradan HKEY filan die yazar tek tek homepage arat o dizinlerde bulur zaten ordanda silerblirsin kolay gelsin
      |
      |

• Yüzbaşı
      806 Mesaj
      28 Ağustos 2005 17:33:37
      büyük ihtimalle spyware kapmışın. ad-aware, spybot search&destroy gibi yazılımlar ile tarat pc ni, temizle.
      |
      |

Saygılar, sevgiler...
    • Er
      9 Mesaj
      31 Ağustos 2005 15:19:25
      regeditten silmeyi dene eger virus varsa yada yeni kullanıcı isen ayarlarda yapman gerek
      |
      |

• Teğmen
      174 Mesaj
      31 Ağustos 2005 16:26:16
      sitene hakim olan siteyi regeditte arat bulduklarını silme; değiştir, silersen internet explorerin çaşlışmayabiriir
      |
      |

• Yarbay
      2704 Mesaj
      04 Eylül 2005 13:56:03
      kullandığın browser en üstünde araçlar menüsü var oradan internet seçenekler yada seçeneklere gir başlangıç sayfanı değiştir
      |
      |

l|lllll|lll||ll||lll|ll||lllll||lll¢σρуяιgнт © ѕιη¢є 1982-2016
    • Yüzbaşı
      940 Mesaj
      08 Eylül 2005 12:32:00
      1. ie pencerelerinin hepsini kapat.
      2. regedit aç (başlat\çalıştır açılan pencereye regedit yaz ve enter tuşuna bas)
      3. kayıt defteri yedeğini al. (Dosya\Al... Masaüstünde yedek.reg olarak kaydet)
      4. HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel\ HomePage. HomePage anahtarını sil. Şayet tarayıcının türümü ie4 ise; HKEY_ CURRENT_ USER\ Software\ Policies\ Microsoft\ Internet Explorer\Control Panel'den HomePage dword değerini 0 yapmalısın.
      5. iexplorer'ı yeniden başlat

not: Bir sorun olursa yedek.reg dosyasını çalıştırabilirsin. Ayarların eski haline dönecektir.
      |
      |

yok
    • Onbaşı
      30 Mesaj
      08 Eylül 2005 19:15:02
      ad-aware Bu programı kullan Çok etkili.Bundan bir haftaa önce bir arkadaşıma aynısı olduu.Bu program basit ve hızlı.
      |
      |

ENIGMA
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      08 Eylül 2005 21:44:21
      bu çokda zor değil emin ol ki Hijack This! programını yükle değiştirebilirsin sonrasında
      |
      |

Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,577
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.