Şimdi Ara

internet giriş sayfası değişmiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    benim ufak bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.internet giriş sayfamı değiştiremiyorum.İnternet seçeneklerinden giriyorum değiştiriyorum fakat otomatik olarak değişiyor giriş sayfam.virüs taraması yaptım virüs bulamadı.Nasıl değştirebilirm başka türlü acaba?Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

• 1-microsoft antispy
    2-spy bot - seach and destroy
    3-ad aware
    4-xp ise sistemi geri yükle ( yedek alarak geri yükle )
    5-hiçbiri olmuyorsa internet explorer üstüne tekrar ie 6 yüklemeyi dene...ben bir kere becermiştim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramroat

1-microsoft antispy
    2-spy bot - seach and destroy
    3-ad aware
    4-xp ise sistemi geri yükle ( yedek alarak geri yükle )
    5-hiçbiri olmuyorsa internet explorer üstüne tekrar ie 6 yüklemeyi dene...ben bir kere becermiştim

+1 ortağım bütün seçenekleri yazmış.. benden ne söylemek düşer ki.
    kur bitanesini temizle o zırvaları..
  • HKEY_CURRENT_USER\Software\policies\Microsoft\Interner Explorer\Control Panel\ anahtarındaki "HomePage" değirini 0 yap.
  • microsoft antispyware ı yükle olmuyosa bilgisayarını formatla. eğer formatlamak işime gelmiyo diyosan firefox u dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: madzombiehacker

HKEY_CURRENT_USER\Software\policies\Microsoft\Interner Explorer\Control Panel\ anahtarındaki "HomePage" değirini 0 yap.

+1 format gereksiz...
  • Yukarıda sayılanlardan hiçbiri (format dışında) işe yaramaz.Benimde başıma gelmişti searc sayfası açılış sayfası olarak sabitleniyor.(En komiği spybot search and destroy prog. 0 puan).Bence spy sweeper yada look n stop prog dene bana çok dua edersin.
  • ARKADASIM AYNI SORUN BENDEDE VAR TROJEN ATMIŞLAR YA FORMAT ÇEK YADA ŞU SİTEDE TROJENİ TEMİZLEME PROGRAMI VAR İNDİR SİLİNİR HEPSİ BEN ÖYLE YAPTIM

http://turkmp3.myfreebb.com/login.php?redirect=admin/&sid=61784742a571d7f61b848e30b3526bde

BURDAN İNDİR

quote:

Orjinalden alıntı: gules

merhaba herkese,
    benim ufak bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.internet giriş sayfamı değiştiremiyorum.İnternet seçeneklerinden giriyorum değiştiriyorum fakat otomatik olarak değişiyor giriş sayfam.virüs taraması yaptım virüs bulamadı.Nasıl değştirebilirm başka türlü acaba?Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.