Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

internet giriş sayfası

9
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Mesaj
    ya internet giriş sayfam bi site tarafından ele geçirildi. bunu nasıl düzeltebilirim? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

|
    |
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj
    microsoft antispyware i yükleyip tarattırma yaparsan o kendi otomatik olarak düzeltiyor. Manuel ayarlaması biraz karışıktı ama nette Türkçe olarak vardı. Arattır bulursun.
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: madboyuksel06

denetım masası ordan ag ve ınternet baglantıları ordan ınternet seceneklerı ve gelen ıletı penceresınden nereyı ıstıyorsan ora yap

bu yöntem bulaşan spy ise işe yaramayacaktır sana kesin çözüm önerim şu.

inndir comdan hijack thisi indir kur ve tarat sakın ha sakın karşına çıkan herşeyi silme sonra b sayar çöker sana dediğim haneleri sil. onlarda şunlar.
    R0 R1 R2 R3 haneleri vardır tarattıktan sonra gorursun işte bu dediğim tüm hanelerin karşısındaki kutucuğa tik koy yani işaretle sonra altta fix checked yazar oraya tıkla işlem tamamdır bak benden söylemesi bu programı denemeden başka bişi kullanma diğerleri bu işi becerremez. buda halletmezse zaten işin zor. scheduler diye program var oda halledebilir.
    |
    |

ATATÜRK'ÜN TÜRK TANIMINI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. Tarih 18.05.2007 ziyaretçi sayısı 12672 / 19.09.2007 sayı 19180 :))
    "SİZE SAVAŞMAYI DEĞİL ÖLMEYİ EMREDİYORUM". Allah o emri verenden de gözünü kırpmadan ölüme gidenden de razı olsun.
    Ne Avrupa'dan ne de Arabistan'dan: Atalarım Asya'dan, dinim Allah'tan geldi.
    Sen sevilmeyi hak etmiyorsun çünkü düşmana sığınmadın, takiye yapmadın, sen bop'çu değil Kuvayi Milliyecisin.
    Bu şarkıya bitiyorum ya, tıklayın.

• Yüzbaşı
    810 Mesaj
    ad-aware kur bi tarat. bişi kalmaz pc nın...
    |
    |

Lenovo IdeaPad Y570
    CPU: Intel Core i5-2430M || RAM: 6GB DDR3-1333MHz || HDD: 500GB WD Scorpio Blue || GPU: 2 GB nVidia GeForce GT 555M GDDR5
    Display: 15,6" HD LED Backlight || Speaker: 2.0 JBL with SRS Premium Sound || ODD: DVD Super Multi || OS: Windows 7 Home Basic SP1 64-bit
  • Yarbay
    2612 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: mercilless

ad-aware kur bi tarat. bişi kalmaz pc nın...

yada antivir.bir de karpersky var.tarat silsin kurtul...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xf -- 25 Eylül 2005, 11:08:45 >
    |
    |

==> Chemical & Mechanical Engineer <==
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Adware se personel le bi tarat microsoft anti spyware ile de
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

www.kardesinisec.com

Aşk Bir Uçurumdan Düşmek Gibidir,O Yüzden Sevgiliye Yar Denilir
    Bir Damla Gözyaşımın Hakkı Ödenmez,Öldürmeyen Her Acı Beni Diriltir .
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
son dakika
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.