Şimdi Ara

Internet gidip geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
49.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar modemin ışıkları sönüyor 3-4 dk içinde geri geliyor fakat sık sık online oyun oynadığım için gerçekten sinir bozucu oluyor. eski modemim pikatel AirMax 101'di. TTnet vermişti. ama arıza çıkarttığı için ve garantisi bittiği için yeni modem aldık. modemi alalı 2 ay civarı oluyor 1 haftadır aynı problemi yaşıyorum. internet bağlantısı varken bile ethernet ışığı yanıp sönüyor farklı ethernet kablosuyla denedim, line kablosunu değiştirdim, etherneti farklı bi port'a taktım ama sorun devam ediyor. modemimin marka modeli Edimax N150. yardımlarınızı bekliyorum

• Aynı sorun bende de var. Bu sadece akşamları oluyor bende. Evdeki diğer bilgisayarlarda da gidiyor yani, sadece bana özgü bir sorun değil. Ne zamandır oluyor ama canıma tak etti artık, bir çare bulmam lâzım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackjob

Aynı sorun bende de var. Bu sadece akşamları oluyor bende. Evdeki diğer bilgisayarlarda da gidiyor yani, sadece bana özgü bir sorun değil. Ne zamandır oluyor ama canıma tak etti artık, bir çare bulmam lâzım...

ben bu problemi tüm gün yaşıyorum. senin modemde aynı modemmi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elrond Carnesir

quote:

Aynı sorun bende de var. Bu sadece akşamları oluyor bende. Evdeki diğer bilgisayarlarda da gidiyor yani, sadece bana özgü bir sorun değil. Ne zamandır oluyor ama canıma tak etti artık, bir çare bulmam lâzım...

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bu sorun heralde genel olarak var bende de aynı sorun var modem tp lınk yıllardır kullanıyordum 10 gundur mükemmel derecede ınt kopuyor kafayı yıyom mhz arıyom en sonunda sızın modemde sorun var dedıler çıktılar

sorunu çözen olursa bılgılendırırse sevınırım
  • quote:

quote:

Bendeki INCA (modelini tam hatırlamıyorum) ama dediğim gibi, haftanın bazı günleri sadece akşamları oluyor. Çok sinir bozucu olmaya başladı. Bir yerden sonra ben de pes edip film izlemeye başladım. Artık TTNET'i mi ararım, başka bir şey mi yaparım, bilemiyorum.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar 118 20 teknoloji destek hattını aradım internet sağlayıcınızla görüşün dedi TTnet'i aradım, modemle alakalı bir sorun dedi..
  • quote:

arkadaşlar 118 20 teknoloji destek hattını aradım internet sağlayıcınızla görüşün dedi TTnet'i aradım, modemle alakalı bir sorun dedi..

Alıntıları Göster
    yok valla bu ttnet işi cıvıtmış valla eskıden olsa hemen bakıyorlardı sımdı bakmıyorlar nalet olsun türkiyede alt yap Telekomda bu yüzdende dıger fırmalara gecsemde aynı sıkıntı olsa onların durumu ne olur bılmıyorum ama dedıgım gıbı adamlar güncelleme yapıyorlar ama hala kopma var dıger yazdığımda da dedıgım gıbı modem sorun yaratıyor olabılır dedıler

nasıl bır çozum bulacağım anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ap58

yok valla bu ttnet işi cıvıtmış valla eskıden olsa hemen bakıyorlardı sımdı bakmıyorlar nalet olsun türkiyede alt yap Telekomda bu yüzdende dıger fırmalara gecsemde aynı sıkıntı olsa onların durumu ne olur bılmıyorum ama dedıgım gıbı adamlar güncelleme yapıyorlar ama hala kopma var dıger yazdığımda da dedıgım gıbı modem sorun yaratıyor olabılır dedıler

Alıntıları Göster
    Bende internet gidip gelmiyor ama bugün tüm gün boyunca net süründü. 100Kb da indiriyor nedendir anlamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool Boy

Bende internet gidip gelmiyor ama bugün tüm gün boyunca net süründü. 100Kb da indiriyor nedendir anlamadım..

adil kullanım kotasını aşmış olmayasın?
  • quote:

benim sorun modemde arkadaş. anladım bizim evde modem 24 saat açık olur, dün akşam kapattım okuldan gelince açtım 3-4 saat kesilmedi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cool Boy

adil kullanım kotasını aşmış olmayasın?

Adil kullanımı aştım evet ama normalde 350-400Kb da indiriyordu ancak o gün ne oldu bilmiyorum. 100Kb'ı zor görüyordum. Neyse ki gece 00:00 dan sonra modemi açıp kapatınca düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bende de vardı aynı problem. ttnetten geldiler. modemi incelediler kabloları filan yenilediler ücretsiz. sonra düzeldi o gün bu gündür gitmiyor o şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JestemLordem

Bende de vardı aynı problem. ttnetten geldiler. modemi incelediler kabloları filan yenilediler ücretsiz. sonra düzeldi o gün bu gündür gitmiyor o şekilde.

TTnet bana direk sıkıntı modemde dedi kapattı.
  • quote:

quote:

Aynen öyle..Bugün aradım hat değerlerime baktı iyi dedi. Modem markasını sordu firmaya yönlendirdi. Sıkıntının modemden olduğunu dile getirdi sizinki gibi. Şöyle bir durumda var, oturduğumuz muhittede sıkıntı olduğunu duydum bir kişiden. Bakalım birkaç gün daha bekleyip modem firmasını aramayı düşünüyorum. İnşallah düzelir..
  • quote:

terbiyesizlik yaptıkları. interneti ödemeyince filan tak diye dönüyolar arıyolar filan..
  • quote:

quote:

ustat ben devamli kopma yasadim gerizekali bir calisan devamli geliyordu adam maasi almak icin vardi anliyacagin bir bok bildigide yok adama cevap verdikce adam ukalasiyor cevap veremiyordu bende devamli telefondan 4440375 den sikayet ettim hatta int uzderinden sikayet yazdim baska birilerini gonderdiler gelenler kutu apt arasindaki kabloyu degistiler ariza var dediler simdi ise santral mahalleye ait olan santral kutu ile apt kutu arasindaki kabloyu degisecekler hakkinizi arayin arkadaslar ben 2 aya yakin ugrastim ama sonunda ben kazanmis gibiyim suan kopma olayi yok cok sukur
  • quote:

quote:

quote:

ustat ben devamli kopma yasadim gerizekali bir calisan devamli geliyordu adam maasi almak icin vardi anliyacagin bir bok bildigide yok adama cevap verdikce adam ukalasiyor cevap veremiyordu bende devamli telefondan 4440375 den sikayet ettim hatta int uzderinden sikayet yazdim baska birilerini gonderdiler gelenler kutu apt arasindaki kabloyu degistiler ariza var dediler simdi ise santral mahalleye ait olan santral kutu ile apt kutu arasindaki kabloyu degisecekler hakkinizi arayin arkadaslar ben 2 aya yakin ugrastim ama sonunda ben kazanmis gibiyim suan kopma olayi yok cok sukur

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar yaklaşık 10 gün önce 8 mbps hızı olan internetimi ttnetin vermiş olduğu bir anlaşmayla 25 mbps ye çıkardım (10 gün interneti kullanamıcaksınız dediler) şu anda internet var.Fakat biz interneti çoğalttık ve masaüstünde hiç bir sorun yok çok nadir gidip gelme oluyor internette.Fakat laptop da internet 4-5 dakikada bir gidip geliyor.Kablosuz olarak bağlandım , kablo takıp bağlandım fakat farkeden hiç bir şey olmadı internet hep 3-4 dakikada bir gidip geliyor.Lütfen bu konu hakkında yardımcı olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinaga2

Arkadaşlar yaklaşık 10 gün önce 8 mbps hızı olan internetimi ttnetin vermiş olduğu bir anlaşmayla 25 mbps ye çıkardım (10 gün interneti kullanamıcaksınız dediler) şu anda internet var.Fakat biz interneti çoğalttık ve masaüstünde hiç bir sorun yok çok nadir gidip gelme oluyor internette.Fakat laptop da internet 4-5 dakikada bir gidip geliyor.Kablosuz olarak bağlandım , kablo takıp bağlandım fakat farkeden hiç bir şey olmadı internet hep 3-4 dakikada bir gidip geliyor.Lütfen bu konu hakkında yardımcı olun.

Alıntıları Göster
    Modeme Giden Splinter Cihazını Bi Kontrol Edin. Olmadı Modeme Takılan Adsl Kablosunu Değiştirin. Bendede Vardı Sorun 10dkda Bir Gidiyordu. Kabloyu Değiştirdim Sorun Çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DooMBoLT

Modeme Giden Splinter Cihazını Bi Kontrol Edin. Olmadı Modeme Takılan Adsl Kablosunu Değiştirin. Bendede Vardı Sorun 10dkda Bir Gidiyordu. Kabloyu Değiştirdim Sorun Çözüldü.

Alıntıları Göster
    Arkadaşım bende bu konuyla uğraşıyorum yardım edermisiniz ? Müşteri hizmetlerini aradım : '' Modeminizde hiç problem yok '' dedi . Ben de kullanmaya çalışıyorum . Ama devam ederse işler kötüye gidecek gibi . Mesajları bekliyorum arkadaşlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRevelationSI

Arkadaşım bende bu konuyla uğraşıyorum yardım edermisiniz ? Müşteri hizmetlerini aradım : '' Modeminizde hiç problem yok '' dedi . Ben de kullanmaya çalışıyorum . Ama devam ederse işler kötüye gidecek gibi . Mesajları bekliyorum arkadaşlar .

Alıntıları Göster
    Bunu okurken bile internetim 2 defa gidip geldi. Çare bulmuş olan var mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.