Şimdi Ara

internet genel (tt destek en üst merci burası bunun ötesi yok)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • türktelekomdan etkili ve hızlı geri dönüş istiyorsanız twitter ttdestek sayfasını kullanın,

inanın çok hızılı ve etkili geri dönüş sağlanıyor (en azından şimdilik)

ve ulaşabileceğiniz en üst merci burası bunun ötesi yok,

not:tt ceo'suna atılan mesajlara bu hesaptan geridönüş sağlanıyor....
    https://twitter.com/TTDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TD-W9970_V3 -- 26 Mayıs 2017; 16:20:17 >

• ilginçtir akn kota sorgulaması yaptığımda 53gb görülmektedir, bu türk telekom ne düşünüyor acaba, eskiden 12 saat olan şimdi 16 saatte bir güncellediği kota sistemine dayanarak 16 saatte 25gb kullanacağımı mı hesapladı,

anlık hız değerlerim üst mesajdadır,

başka konularda ayın ilk haftası dolmadan hızın düşürüldüğünü yazdığımızda bunun olmasının mümkün olmadığını yazan biçok arkadaş olmuştu, buyrun kanıtı, turktelekom haksız sağladığı kazancına haksız kazanç eklemeye devam ediyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TD-W9970_V3 -- 7 Mayıs 2017; 12:38:33 >

• hızı 5 mbite düşen var mı kaçla çekiyor merak ettim
  • Bende meraktan akn kotama bakayım dedim , 6 gündür ( dün gece hariç 02:00 den sonra 2,3gb dosya indirdim ) hiçbir şekilde download yapmıyorum

Benim bu kadar download yapmam imkansız 6 günde hele ki , hiç bir şey de indirmiyorum , youtube vs.normal internet kullanımı , fakat akn yi yarılamışım ,

şimdi sen kotayı aştın ve hızın düştü , bende bu gidişle 6 gün sonra 50gb geçtin diyerek hızımı düşürcekler , Bunda bir oyun var gibi

• TD-W9970_V3 T kullanıcısına yanıt
    Hocam 8 mbit hızı 6,83 mbitlerde mi çıkıyor öyleyse durum iyi değil.Kayıp fazla. Bende sizin hızınıza düşeceğim de bugün yarın ondan söylemek istedim. Ayrıca net performansı nasıl sizce 7 mbit ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NedStark2

Hocam 8 mbit hızı 6,83 mbitlerde mi çıkıyor öyleyse durum iyi değil.Kayıp fazla. Bende sizin hızınıza düşeceğim de bugün yarın ondan söylemek istedim. Ayrıca net performansı nasıl sizce 7 mbit ile.

akn sonrası hızım düşerse yazarım....
  • bu tt turktenekekom ne yapıyor böyle,

2 gün önce 50gb internet genel (tt destek en üst merci burası bunun ötesi yok)

olan akn kotam şu an 75 gb internet genel (tt destek en üst merci burası bunun ötesi yok)

olmuş görünüyor,

ama nedense hızım yüksek şuan

• TD-W9970_V3 T kullanıcısına yanıt
    Hocam bu gece 02:08 olayı oluştuğundan aslında ner kullanımları hangi saat dilimlerinde ne kadar bilgisi kullanıcılar taradından bilinemeyebiyor.Online işlem merkezindeki değer toplam kullanımı ifade ediyor.İçinden 02:08 çıkarılmış hali olduğundan hızınıda düşmüyor.Benim 75GB kota 95 GB civarlarında düşmüştü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NedStark2 kullanıcısına yanıt
    haklısın

bu durumda o oalabilir

ama 02 ila 08 arası pek bişey indirmedim,

nerden baksan sadece 7,8 bölüm anime izlemişimdir,

onlarıda 480p yani 150mblik boyutlarda izledim hep, yinede 3 günde 25gblik anime izlemiş olmam mümkün değil,

bu ay hiçbirşey indirmedim, ne oyun ne film, yeni uygulamada akn max kaçgün dayanabileceğine bakıyorum....

not:hızım düşmedi daha halen 22 ila 23 mbit arası görünüyor,

buarada vdsl ilk geçtiğimde ilk 2 ay 24mbit alıyordum sonrasında nekadar hıztesti yaptıysam hep 22, 23 arası çıkıyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TD-W9970_V3 -- 11 Mayıs 2017; 0:21:22 >
  • şimdi haberlerde izledim, ronaldonun saati 4400 dolar imiş,

2.5 saatlik süre için 1.4 milyon dolar almış, o süre içinde sadece bikaç forma değişip foto çekmiş ve 4 adet forma imzalamış,

yorum''tabi bu saat başı aldığı para değil anlaşma gereği o kadar almıştır gibime geliyor''

not:yorum bana ait, geri kalan kısım için haber böyleydi,

(yoksa dakikasımı 4400 dolardı bak şimdi kendimle çeliştim)....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TD-W9970_V3 -- 12 Mayıs 2017; 19:38:33 >
  • arkadaşlar bu değerler doğrumu, lütfen videoyu 10:10'dan sonra izlemeye başlayın,

bu arada 10:10'da yaptığı ilk test sonuçları kötü olanlar haberiniz olsun,

biz daha akn konuşalım, kota konuşalım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TD-W9970_V3 -- 14 Mayıs 2017; 3:30:34 >
  • türktelekomdan etkili ve hızlı geri dönüş istiyorsanız twitter ttdestek sayfasını kullanın,

inanın çok hızılı ve etkili geri dönüş sağlanıyor (en azından şimdilik)

ve ulaşabileceğiniz en üst merci burası bunun ötesi yok,

not:tt ceo'suna atılan mesajlara bu hesaptan geridönüş sağlanıyor....

https://twitter.com/PaulDoany

https://twitter.com/TTDestek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.