Şimdi Ara

İnternet Felç.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
0
Favori
8.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bıkkınlık geldi artık arayacam ana avrat sövücem
  • IST Anadolu Yakası (Erenköy) 5 gündür inanılmaz kötü. Facebook falan yalan oldu, onu bırak hotmail'e bile girerken 40 saat bekliyor. Bu arada TT telefonda düşürebilen var mı???
  • 4mb sakın kullanmayın denedim pişman oldum hem bağlantı kopuyor hem gece 12 ye kadar bağlantı hızı yerlerde
  • Arkadaşlar %90 ihtimal ile bir sorun var ve telekom açıklama yapmıyor. Bariz bir şekilde yavaşlık var ama belli bir yavaşlık değil yani p2p ile 300-400 download yapabiliyorum ama download yapmazken bile hotmailden bir eklentiyi indiremiyorum 300 byte ile geliyor ya da online radyo dinleyemiyorum kesik kesik geliyor. Geçen akşam birden internet kesilmişti, o gün 5-6 arkadaş ile konuştum hepsinde aynıydı durum o zaman büyük bir problem yaşandı ve hala giderilmiş değil benim düşünceme göre.
  • 78 ile başlayan ip --> herhalde Uranüs gezegenindeki servera bağlanıyor hala çözemedim çok naidren denk geliyor.

81 ile başlayan ip --> 81 ile Netten Telekom şartlarına göre oyun oynuyorum (WOW için) 200 ping civarları.

85 ve 88 le başlayan ipler --> Her zaman bu ipler geliyor. Genelde hzılar p2p, dl, oyun yeterli gelen ipler. ama son birkaç gündür felç.

Ben anlamadım bu iplerin olayı ne böyle ip numarası deişince internetm böyle saçmalıyor??

88 de yavaş oldumu 85 de iyi oluyor bazen. arada 81 felaket oluyor 88 ve 85 de nverim alıyorum. Bu işin mantığı nedir?????
    Son bir kaç güne kadar gayet güzeldi, buna da şükür diyordum bu son birkaç gündür etmediğim küfür kalmadı.
  • Peki bu yavaşlığın özellikle yurtdışı sitelerinde olması nasıl açıklanır. Mesela bu site canavar gibi açılırken, hemen hemen tüm yurtdışı siteleri geberiyor resmen
  • quote:

Orjinalden alıntı: huseyin16

siz internet yavaş olduğunuz zaman paranızı haram ediyorsunuz onlarda hızlı olduğu zamn teşekkür etmiyorsunuz diye haram ederler öteki dünyada ödeşirsiniz işte

kusura bakma ama saçmalamışsın.

Ücreti karşılığında bize verdiği internet hizmeti çok kötü.Ki sen bile internetin standart hızında olmasına hızlı diyorsun,teşekkür edin diyorsun. Ne demek arkadaşım!! Zaten vermek zorunda oldukları hizmeti vermiyorlar. Ne teşekkür edelim biz onlara!

• 3-4 gündür çok kötü ya.bide övüne övüne yurtdışı çıkışalarımız % bilmemkaç arttı diyorlar hayatları yalan
    adam gibi hizmet ver yeter
  • çok doğru. ben 4mbit kullanıcısıyım. Bana 4 mbit i tam olarak 4mibt gibi versin. Upload hızım, Download hızım ve band genişliğimi tam kapasite kullanayım.

Almanya'daki veya Fransadaki oyun serverlarıma bazı avrupa ülkelerindeki benden yavaş bağlantısı olan oyunculardan hızlı bağlaniyim. O zaman teşekkür ederim. Verdiğim parada helal olsun herşey helal olsun. Be şahsen 90 ytl vermdiğime kızmıyorum. Söylediği hizmeti ve aldığı paranın karşılığı olan hizmeti vermediği için kızıyorum.

Adam2 mbit 70 pingle oynuyor ben oynarken 250 ping????? Benim internet kullanım amacım Download ve netten oyun oynamak. Ben bu 2 sini yapamıyosam Turk telekomla elimde de başka alternatif yoksa ne yapacağım? Singapurdan fiberoptik mi çekecem eve???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayki -- 9 Mart 2008; 18:35:14 >
  • bendede yerlerde sürünüyor
  • kağıthane -cumartesiye kadar 50kb larda iken 1mbit hat bugun 4-5kb\sb lerde sürünüyorum.
    98 yılına geri döndüm resmen bugun...
  • cumadan başladı bende yavaşlık. TTnet hattını aradım eleman speedtest sayfasından hızınıza bi bakalım dedi baktık 20kb çıktı adam dumur olmuş vaziyette arıza kaydınızı alayım arkadaşlar sorununuza baksınlar dedi hala daha bakan yok onu bırak tüm memlekette adsl bitmiş vaziyette. Ya balıklar kabloyu kemirdi yada telekom hızı artırdık derken düşürdü. Lanet olsun böyle tekele.Daha da utanmadan hizmet verirmiş gibi herşeye zam yapıyorlar şerefsizler

• ttnete kocaman bi
  • bn internetimden memnunum Allah size sabır versin 56K modem ile bağlandığım günlerde oldu bugünlerede çok şükür evet bnde de yavaş ama bnm işimi görüyor
  • 4 mbit alan arkadaşlara şaşırıp kalıyorum ttnet size o hızları garanti edemez ki 4mbit almışsınız.
  • Hollanda'daki serverdan alınan hız.
     İnternet Felç..

Amerika'daki serverdan alınan hız.
     İnternet Felç..

Bu tabloya göre yurtdışı bağlantılarında problem var demek doğru değil. Sanırım ABD ile olan bağlantıda bir problem var. Hoş internetteki bir çok sitenin ikamet ettiği serverlar ABD'de. Hâl böyle olunca sık girdiğimiz sitelerde problem yaşıyoruz.

• quote:

bn internetimden memnunum Allah size sabır versin 56K modem ile bağlandığım günlerde oldu bugünlerede çok şükür evet bnde de yavaş ama bnm işimi görüyor

Senin gibi kaderci zihniyet sayesinde adamlar istedikleri gibi at koşuşturuyorlar.İnsanlık senin gibi düşünenler yüzünden , araştıran soran sorgulayan ve haksızlık karşısında oturup şükretmek yerine ayağa kalkan insanlar sayesinde bugünlere geldi.Paramın karşılığını istiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: theraptorx

quote:

bn internetimden memnunum Allah size sabır versin 56K modem ile bağlandığım günlerde oldu bugünlerede çok şükür evet bnde de yavaş ama bnm işimi görüyor

Senin gibi kaderci zihniyet sayesinde adamlar istedikleri gibi at koşuşturuyorlar.İnsanlık senin gibi düşünenler yüzünden , araştıran soran sorgulayan ve haksızlık karşısında oturup şükretmek yerine ayağa kalkan insanlar sayesinde bugünlere geldi.Paramın karşılığını istiyorum

+1!

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.