Şimdi Ara

İnternet Felç.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
0
Favori
8.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Dark4lon3

İnternet Felç..

İnternet Felç..

İnternet Felç..

İnternet Felç..

ooo grevmi yapıoz

• 11 saattir internetim kesikti. Bugün az önce geldi... Türk Telekom'u "çok" Seviyorum(!)
  • Cacık olmaz ya türk telekomdan.az kaldı kablo nete geçicem zaten
  • B
  • KABLO NETTE SORUN YOK...
  • quote:

Orjinalden alıntı: atroce

Bende 1024 mb/s hız var gayet hızlı net oyunlarda felan hiç takılma yok, sitelerde iyi açılıyor, oturduğunuz yerden de farkediyo olabilir.

quote:

Benimkide gayet iyi 100 KB indiriyorum bazen 200 KB'yi geçtiği oluyor

200kb/s nasıl geçiyor 1024 bağlantı ile çok merak ettim sallamada üstümüze yok yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: shiba

quote:

Bende 1024 mb/s hız var gayet hızlı net oyunlarda felan hiç takılma yok, sitelerde iyi açılıyor, oturduğunuz yerden de farkediyo olabilir.

quote:

Benimkide gayet iyi 100 KB indiriyorum bazen 200 KB'yi geçtiği oluyor

200kb/s nasıl geçiyor 1024 bağlantı ile çok merak ettim sallamada üstümüze yok yani

bide telekomu savunmazlarmı haklı gibi

• Sorun kesinlikle Amerika ile olan bağlantıda. Hollanda'daki usenet serverından 210 ile inerken, Amerika'daki serverdan 20'yi geçemiyor.
  • arkadaşlar habire konu açmayın bişeler olmuşturda böyle olmuş habire gereksiz konu açıyorsunuz önmli konular arkalara gidiyor ya çok yavaş diyorsanız kablo nei bekleyin o zamn yada gidin üyeliğinizi iptal ettin forum kirliliği yapmayın.
  • 2 gundur internetim berbat durumda youtube ta bırakın vido izlemeyi site bile zor acılıyor ttnet
  • quote:

Orjinalden alıntı: huseyin16

arkadaşlar habire konu açmayın bişeler olmuşturda böyle olmuş habire gereksiz konu açıyorsunuz önmli konular arkalara gidiyor ya çok yavaş diyorsanız kablo nei bekleyin o zamn yada gidin üyeliğinizi iptal ettin forum kirliliği yapmayın.

yav de get adamı sinirlendirme forumun sorunlusu sensin bugün heralde
  • quote:

arkadaşlar habire konu açmayın bişeler olmuşturda böyle olmuş habire gereksiz konu açıyorsunuz önmli konular arkalara gidiyor ya çok yavaş diyorsanız kablo nei bekleyin o zamn yada gidin üyeliğinizi iptal ettin forum kirliliği yapmayın.

Türkiyenin her yerinde kablo net varmı

eminim şimdi de gidin kablonet olan yere taşının diye cevap gelir.

• tamam heryerde yok ama elinde bu var ya yetiniceksin yada iptal ettiriceksin üyeliğini bekliceksin kablonetin gelmesini benm internetimde sorun yok biz birde interneti 3 kişi paylaşıyoruz
  • quote:

tamam heryerde yok ama elinde bu var ya yetiniceksin yada iptal ettiriceksin üyeliğini bekliceksin kablonetin gelmesini benm internetimde sorun yok biz birde interneti 3 kişi paylaşıyoruz

mantıklı mesajlar yazalım lütfen mesaj kirliliği yaratıyorsunuz.
  • siz internet yavaş olduğunuz zaman paranızı haram ediyorsunuz onlarda hızlı olduğu zamn teşekkür etmiyorsunuz diye haram ederler öteki dünyada ödeşirsiniz işte
  • quote:

tamam heryerde yok ama elinde bu var ya yetiniceksin yada iptal ettiriceksin üyeliğini bekliceksin kablonetin gelmesini benm internetimde sorun yok biz birde interneti 3 kişi paylaşıyoruz

Komedi...
  • Şu anda Ankara/Çankaya 40MBit ve 1Mbit bağlantı yerlerde... 4-5kb bağlantıya izin veriyor.

• kablonet
  • quote:

siz internet yavaş olduğunuz zaman paranızı haram ediyorsunuz onlarda hızlı olduğu zamn teşekkür etmiyorsunuz diye haram ederler öteki dünyada ödeşirsiniz işte

• quote:

siz internet yavaş olduğunuz zaman paranızı haram ediyorsunuz onlarda hızlı olduğu zamn teşekkür etmiyorsunuz diye haram ederler öteki dünyada ödeşirsiniz işte

Farkında olarak mı yazdın bilmiyorum; ama tebrik etmek istedim. Çok güzel bir yere parmak basmışsın. Yaptığımız tek şey paramızı haram etmek...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.