Şimdi Ara

İnternet Felç.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
8.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hİçbir şey yazmayayım, sövmeyeyim diyorum ama olmuyor.
    Youtube yasaklanmasına rağmen nedir problem!!!

Bant genişliği rahatlamadı mı hala?
    Gmail'i hotmail'i filanda yasaklayın!
    Gazeteleri yasaklayın!

Internetin delirtmeden çalıştığı bir günü görebilecek miyiz çok merak ediyorum.
  • Hala indirme hızım düzelmedi ankara yenimahalledeyim sorunu yaşayan başkalarıda varmı yoksa sadece benim hattımdamı problem var Ona göre ttyi arayacam
  • An itibariyle hala aynı
  • Ben indirme hızından vazgeçtim bağlantının gidip gelmelerden bıktım, değiştirdiğim 3. modem ama hala kopma oluyor, işin garibi evde babamın kullandığı ikinci bir internet hattı daha var onda hiç kopma olmuyor üstelik onda splitter takılı benimkinde yok. Nasıl iş anlamadım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: brandnew

Hala indirme hızım düzelmedi ankara yenimahalledeyim sorunu yaşayan başkalarıda varmı yoksa sadece benim hattımdamı problem var Ona göre ttyi arayacam

Yer Bodrum aynı tas aynı hamam
  • ttnet çagrı merkezini aradım speedtest yapmamı söyledi ve çıkan sonuç iyiymiş baglantımda sorun yokmuş Virüs olabilir dedi bikaç gündür modemin fişini çektigimde bitdefender virüs bulundu ve karantinaya alındı uyarısı yapıyor. Trojan patched dll isim bir virüs. Az önce tekrar sistemi tarattım ve hala aynı virüsün oldunu gördüm windows system 32 içindeki sens.dll dosyası bu virüsle ilgili bilgisi olan varmı internetteki yavaşlıgın nedeni bu olabilirmi.
  • adsl izmir'de rezalet.
    bazı siteler açılıyor, bazıları açılmıyor !
    Telekom desteği aradım, DNS leri otomatik yapın dediler hemen denedim yine aynı !

bazı siteler açılırken, bazı siteler çıkmıyor ama msn çalışıyor diyorum, görevli memur bana modemin ışığı yanıyormu beyefendi diye ilginç bir soru soruyor.
  • izmittede yavaşlık var msne hep 2 denemede giriyorum
  • ankara'da da bugün 3. günü kime sorsam berbat... benim kopma, bağlantı kesilme gibi dertlerim hiç yoktu ama 3 günde 4 kere kesildi.. 4440375'i arıorm düzeltiyorlar.. yrm saat sonra tekrar hız düşüyor ve kopuyor.. şu anda 256kbit gibi çalışıyor. tarifem 2mbit 6gb kotalı...

TÜRK TELEKOM'a KOCA BİR

hey Allah'ım şu Tellcom bizim mahalleyede gelsin nolur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: atroce

Bende 1024 mb/s hız var gayet hızlı net oyunlarda felan hiç takılma yok, sitelerde iyi açılıyor, oturduğunuz yerden de farkediyo olabilir.

amerikamı orası:)

bendende haram olsun arklar.
  • msn gece uçtu bugun
  • quote:

Orjinalden alıntı: [ReNoVaTiO]

msn gece uçtu bugun

msn aniden giderse eğer bağlanamazsanwww.meebo.com u dene her durumda işe yarar:))
  • selamlar,
    valla buraya girdikçe şaşırıyorum.bende hiçbir problem yok.aksine full hız.sonuna kadar.aydındayım belki ondandır.5 yıldır adsl kullanıcısıyım.toplasam bağlantı problemim 10 günü geçmez.sizin oralarda başka bir problem var demekki.birde bazı sitelere girmeyince tüm suç telekomun olmuyor.sitedende kaynaklı bir problem olabilir.bilmiyom ben öyle şeylerle pek karşılaşmadığım için.şaşkınlık var sadece.

Saygılar,
  • Omer112 sorunda bu ite.Bazı kişiler interneti kullananmadığı için, diğer kişilerin interneti full çalışıyor
  • çok ilginç gerçekten ya...
  • quote:

Orjinalden alıntı: omer112

selamlar,
    valla buraya girdikçe şaşırıyorum.bende hiçbir problem yok.aksine full hız.sonuna kadar.aydındayım belki ondandır.5 yıldır adsl kullanıcısıyım.toplasam bağlantı problemim 10 günü geçmez.sizin oralarda başka bir problem var demekki.birde bazı sitelere girmeyince tüm suç telekomun olmuyor.sitedende kaynaklı bir problem olabilir.bilmiyom ben öyle şeylerle pek karşılaşmadığım için.şaşkınlık var sadece.

Saygılar,

Aynen. Artık tesadüf mü bilemiyorum ama youtube kapatıldığından beri internet uçuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi James T. Kirk -- 20 Mart 2008; 12:35:05 >
  • Arkadaşlar bilmiyorum ama rapidten bugün yaptığım download hızı resimde bir göz atın
    adsl bağlantısı 256/1024 kpbs

bu arada bende kopmalar yaşıyorum ama internetin hızı memnun edici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master/slave -- 20 Mart 2008; 12:59:44 >
  • Hala aynı
  • Ankara - Bahcelievler// 4mbit
    Bugun fena degil gibi.. Dun gece belli bir saatten sonra duzeldi benim baglanti..
    Her ne kadar yaptigim test sonucu 3 mbit civarinda olsa da genel olarak iyi..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.