DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
internet explorerdan girilen siteleri nerden görebiliriz?
3
Cevap
0
Favori
63.827
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> internet explorerdan girilen siteleri nerden görebiliriz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2460 Mesaj
      17 Aralık 2008 18:30:03 Konu Sahibi
      internet explorerdan girilen siteleri nerden görebiliriz? 2 hafta önceki girilen siteleri görmek istiyorum nasıl yaparız?

|
      |

• Yüzbaşı
      406 Mesaj
      17 Aralık 2008 18:43:49
      Çakal...

|
      |

Hayat cesareti olanındır.
    • Teğmen
      140 Mesaj
      17 Aralık 2008 18:46:13
      Geçmişten görürsün..

ayriyetten araçlar/int. seçenekleri/geçmiş ayarları/sayfaların tutulacağı gün sayısı =20 (kendinde yapabilirsin)

|
      |

Ben sadece futbol oynuyorum, futboldan zevk almak istiyorum ---> Harry Kewell !
    • Binbaşı
      1900 Mesaj
      17 Aralık 2008 18:48:50
      Internet Explorer kısayoluna sağ tıklayın. Özellikler diyin. Açılan pencereden ayarlara gelin. Dosyaları görüntüle ye tıklayın. Burada tempory internet files klasörü açılmış olacak. Siteleri gezerken dosyalar indirildiği için burada indirilen dosyaları gözüküyor. Yan kısmında da o siteye ait url mevcut. Ben böyle bakıyorum. Eğer klasörü boşaltmak isterseniz hepsini seçip silin.

veya Internet Explorer açıkken Ctrl+H tuş kombinasyonunu kullanarak sol tarafta açılan panelde iki hafta öncesi 1 hafta öncesi bulunduğunuz haftadaki günlere tıklayarak çıkan url leri görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Superdeve -- 17 Aralık 2008; 18:49:47 >
      |
      |

1st Galactic Empire
      Imperial IT Officer
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.