Şimdi Ara

Internet Explorer'mı, Firefox'mu, Opera'mı, Neden? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orgeneral©

Bu topic'i siliyorum.

Niye modmusun?
  • firefox bence daha güvenli
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orgeneral©

Bu topic'i siliyorum.
    bu adamın bütün mesajları aynı aklı sıra makara yapıyor yöneticiler görün şu adamı artık..!!
  • firefoz bence erkek adama opera ters racona ters
  • sp2 ile internet explorer gayet güzel aslında.
  • Firefox biraz önde. ama opera da çok başarılı. özellikle internet sürünürken bile Firefox ve IE'nin açamadığı siteleri açıyor. ama opera'da reklam bannerını iptal etmek için para ödemek gerekiyor.
    IE'nin nasıl birşey olduğunu unuttum bile
  • Opera kullanan biri oalrak inanılmaz memnunum . İE'ye göre inanılmaz artıları var . Kesinlikle daha hızlı ve kullanıcı dostu . İstediğiniz herşey var Email sunucusu - Download programı , Mırc için chat :P vs... belki bunlar Firefox 'tede olabilir ama Opera alışkanlık yapıyor :) En iyisi OPERA ... + yetmediği Yerde İE
  • netscape 8 beta çıkmış download.com'dan indirlebiliyo firefox üzerine inşa edilmiş olmasına rağmen eğer site firefoxla düzgün görüntülenemiyorsa IE'nin engine'ini kullanabiliyor.
  • firefox tabikide
  • bence explorer neden dersen diğer bahsettiklerinden daha eski ve gelişmiş bir durumda
    diğerleri suan beta aşamasında gibi yani baya bir eksikleri var
  • şu güvenlik açıklarından nie bu kadar bahsediosunuz annamıorum ,ev kullanıcıları için sölüorum tabi gereksiz yane hangisi hoşunuza gidiosa onu kullanın arada hız farkı felan yok inanmayın palavralara en fazla 1-2 snye fark eder onun içinde bi sürü ayar yapmaya felan değmez
  • Bu 3 'ü Bir Celiski Midir?
  • firefox %85 (warez neyin, bi de firefox'un hızlı açtığı siteler)
    i.e. %15 kullanıyorum(firefox'un açmadığı siteler)
  • topic tekrar canlandı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.