Şimdi Ara

Internet Explorer kullananların IQ'su daha düşük (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
4.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mozilla'yı ölümüne savunan bir tayfa vardı nerede onlar? Opera'cıları dövüyorlardı. Tabii ki de Opera akar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çift Çekirdekli

Ne kadar saçma birşey ya Ben IE Kullanıyorum Tüm notlarım 5

Ben sadece eklentiler için Firefox kullanıyorum yoksa Opera kesinlikle çok daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çift Çekirdekli

Ne kadar saçma birşey ya Ben IE Kullanıyorum Tüm notlarım 5

D.N: Opera kullanıyorum
  • We love tilki
  • firefox
    iq 132
  • operaciyiZ
  • SS herşeyi özetliyor

Internet Explorer kullananların IQ'su daha düşük
  • tatmin oluyonuz hayırdır :D :D
  • Opera kullanıyorum cok zekiyim
  • Ben olmasam Chrome'nin IQ ortalaması bir HİÇ !!111!!1
  • Çok doğru bence. Türkiyeyi örnek alalım. Bilgisayarı sadece intertnet yani onların deyimiyle internet (Facebook ve Messenger) için girenler IE kullanır.
  • Mobilde bile opera kullanırım. Üzerime alındım.
  • Chromium + Opera + Firefox + IE9 kullanıyorum. ciddi
    Şimdi o lanet yuvanıza dönün

edit: tabi bir de mobilde opera mini 6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperkin -- 2 Ağustos 2011; 20:45:23 >
  • Saçma opera,chrome ve ie9 kullanıyorum
    mobilde:opera mini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAF8922F7 -- 2 Ağustos 2011; 21:05:55 >
  • ex opera ve yeni firefox kullanıcısı olarak şunu söylemeliyim ki; opera kullanmayı marifet sanırdım ben değişiğim ben farklıyım vs diyerekten ama son versiyonundaki çökmeler, kapanmalar, sayfa uyumsuzlukları derken bunun yersiz olduğunu ve her özelliği barındırıp kullanımı da kolay olan bugsuz mugsuz firefoxu kullanmanın daha mantıklı ve hayatı kolaylaştırdığını farkettim. Biraz popülist bi yaklaşım oldu firefox kullanmak çünkü herkes bunu kullanıyordu, mainstreamın gözdesiydi, kendimi bi an iphonundan justin bieber dinlerken twittera yazan 15 yaşında heyecanlı ergen kız gibi hissettim ama sonuçta mantığım firefox dedi ve bunu kullanıyorum. Ayrıca benim IQ 240 sevgiler saygılar.
  • boşuna operacı değiliz yani
  • Chrome var abi birde mozilla var yetiyoo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatar -- 2 Ağustos 2011; 21:18:38 >
  • Opera kullanmak ayrıcalıktır.
  • Nedi bu farklı browser kullananların havaları anlamış değilim. Hepsi aynı işi yapıyor bana göre son teknolojilere ayak uydursun, istediğim siteleri açsın problem çıkarmasın kısacası işini görsün yeterli. ie9 bunların hepsini yapıyor bana göre. haa diğerlerinide kullanıyorum. bazen aynı siteye iki ayrı hesapla girmede işe yarıyorlar. ama yani ben şunu kullanıyorum yok bu ayrıcalık yok onu kullanan süper zeka gibi şeyler çok saçma. Hepsinin kendine göre güzel yanları farklı özellikleri var. bunları birleştirip kusursuz bir internet deneyimi yaşanılabiliyor bence.
  • Player'ımı tarayıcı olarak kullanıyorum .

Problem ?

http://imageshack.us/photo/my-images/819/unledud.jpg/
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.