Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

internet explorer de problemim var

8
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> internet explorer de problemim var
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      16 Mesaj
      16 Şubat 2005 00:15:46 Konu Sahibi
      merhaba arkadaslar benim internet explorerde bir problemim var,win98 kullanıyorum,ve 98 kurduktan 2 yada 3 gün sonra bu sorun ortaya cıkıyor...meselag bir web sayfası acıyorum
      arama motorlarında bu sorun deli ediyor,arama kısmına birşey yazıyorum daha ara tusuna tıklamadan donuyor bekliyor yaklasık 10 saniye bekliyor ve sonra calısıyor,ama bunu her zaman yapıyor,bir kez degil yani...makinem celeron 1.7 128 ddram bu donma esnasında diğer programlar gayet güzel calısıyor sadece internet explorerde bu problemi yasıyorum ne yapabilirim yardım edermisiniz.?

|
      |
      16 Şubat 2005 00:43:15
      sorunu nasıl çözebilirsin bilmiyorum ama diğer bir çözüm olarak netscape ye veya mozilla ya geçebilirsin benim explorer da hep hata verip kapanıyodu şimdi netscape kullanıyorum ben de hiç bi sorun yok
      |
      |
      16 Şubat 2005 01:07:28
      evet yada explorer dan vazgeçemem dersen avant da iyi
      |
      |
      17 Şubat 2005 01:58:45 Konu Sahibi
      tesekkür ediyorum sanırım nescape hepsinden iyi cok teşekkürler
      |
      |
      17 Şubat 2005 02:01:13
      quote:

Orjinalden alıntı: yasir

sorunu nasıl çözebilirsin bilmiyorum ama diğer bir çözüm olarak netscape ye veya mozilla ya geçebilirsin benim explorer da hep hata verip kapanıyodu şimdi netscape kullanıyorum ben de hiç bi sorun yok

Şiddetle Fire Fox ve ThunderBird kullanmanı yavsiye ediyorum. Ama beyenmiyorsan Opera! İnternet Exp. çok hata veriyo. Allah belasını versin... Onun yüzünden çok önemli şeyler kaybettim. Neyse.. Konuşturma şimdi beni... Kullan Firefox!
      |
      |
      17 Şubat 2005 15:51:06
      selam arkadasım ben MYIE2 kullanıyorum sende dene burdan indir
      ama üye olup indirmen gerekiyor onuda sen yapıver
      güzel bi purogram explorer girmedigi yere o giriyor kimizaman ben cok denedim

http://www.byte.com.tr/download/default.asp/Gorev/DownloadAyrinti/Download/34
      |
      |
      Asus Maximus IV Extreme \\\ INTEL Core i5-2500K \\\GTX-480\\\Cooler Master Hyper 212 PLUS IntelPWM Fanlı \\\G.SKILL RipjawsX 8 GB Dual KIT (2x4GB) DDR3-1600MHz\\\DARK KNIGHT USB 3.0 Ses Esata 2x Kırmızı LED Fan 730W ATX \\\ SEAGATE Barracuda (ST31000524AS) 3.5" 1TB SATA3 6Gb/s
    • Yarbay
      3071 Mesaj
      17 Şubat 2005 16:11:34
      kesinlikle mozilla firefox
      |
      |
      17 Şubat 2005 16:29:24
      mozilla operadan iyi mi bilmiyorum
      ama opera browserdan şaşmayacağım hiç hata çıkartmadı şimdiye kadar
      |
      |
      * HP Pavilion dv5-1041et & AVerTV HybridVolar HX + 3G VINN + Samsung G. Note 5 + 19 yıllık Turkcell & Turkcell Platinium PlatinPrestij Paket + Honda Jazz 1.4 Elite kullanıcısı. TürkTelekom'a kazıklanmamanız için başınıza gelebilecek durumları önceden her tür ortamda araştırıp öğrenmeniz lazım çünkü personelleri yalan yanlış bilgilendiriyor, anlaşmazlık durumunda o şekil bilgi verilmemiştir bu şekil bilgi verilmiştir gibi ezberden konuşuluyor. ama eğer verildiyse bunu görüntü ve ses kaydı ile ispatlayın diyorlar, görüntü ve ses kaydı almadıysanız geçmiş olsun. Ayrıca işlem yapan personeli geriye dönük olarak izinli olarak gösterebiliyorlar ve nasıl yapıyorlarsa sisteme bakınca cinsiyetini de değiştiriyorlarmış, o kişi o gün çalışmıyordu.. işlem yapan kişinin sicil bilgisi şuymuş buymuş bu kişi falan departmanda görevliymiş o gün o departmanda olamaz .. sizin belirttiğiniz konularla ilgili zaten bilgisi yok.... mahkemeye vermeniz durumunda mahkeme sistemdeki kayırtlara bakacak vs vs. gibi bir savunma mekanizması geliştirmişler.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Şubat 2005 15:13:45
      quote:

Orjinalden alıntı: james_earl_cash

kesinlikle mozilla firefox

|
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.