Şimdi Ara

İnternet çok yavaş neden?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> İnternet çok yavaş neden?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    518 Mesaj
    Arkadaşlar yaklaşık 3 haftadır mobil internet çok yavaş avea-türktelekom birleşmesinden mi oldu bilmiyorum ama 4 gb paketim var paramla eziyet çekiyorum sürekli sitelerin yüklenmesini bekliyorum aynı sorun sizdede varmı bir tek benmiyim anlamadımki müşteri hizmetlerini arıyorum bir problem yok diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: yafess_

baz istasyonunda bir problem olabilir mi? 4.5g çalışmaları yapılıyor geçici bir aksaklık yaşanmış olabilir bir kaç gün daha bekleyin.

İnşallah dediğiniz gibidir fakat baz istasyonlarında bir sorun olsa bunu müşteri hizmetleri nin bilgi edinip vatandaşa söylemesi gerekmezmi arıyorum hiçbir sorun yok diyorlar hayır dağda bayırda olsa neysede şehrin göbeğindeyim bu nasıl bir problem haftalardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 9 Şubat 2016; 22:13:45 >

belki baz istasyonu kirası bitmiştir kaldırılmış olabilir. Diğer bir neden de dediğim gibi 4.5g çalışmaları. Birkaç gün daha bekleyin. Baktınız düzelmiyor diğer operatörleri düşünmeye başlarsın.

|
    |
    rapperman93 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benimde hep yavaş. Aynı şekilde 4 gb internetim var ama böyle yavaş olduğu için çok bişey ifade etmiyor benim için. Vodafoneye geçmeyi düşünüyorum bundan dolayı ama vodafonede de öyleyse güzel paketten olmuş olurum diye korkuyorum
    |
    |

Orijinalden alıntı: avtheree

Benimde hep yavaş. Aynı şekilde 4 gb internetim var ama böyle yavaş olduğu için çok bişey ifade etmiyor benim için. Vodafoneye geçmeyi düşünüyorum bundan dolayı ama vodafonede de öyleyse güzel paketten olmuş olurum diye korkuyorum

Kardeşim senin ne zamandan beri yavaş? Benim özellikle avea-türktelekom birleşmesinden sonra olmaya başladı

Rahat 6 7 aydır yavaş. Bi aralar berbattı sonra düzeldi. Sonra sabit şekilde yavaş olmaya başladı.
    Mesela saniyesinde açtığım sitelere bekler oldum. Avea - Turkcell - Vodafone üçlüsünde en yavaş internet Aveada diye gözlemledim
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.