Şimdi Ara

İnternet Cafede Çalışıyorum Soruları Alıyım(SS'li) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
155
Cevap
2
Favori
4.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FlameAzure

Korsan oyunların güncelleneceğini sanmıyorum

Haklısın birader güncelleme yapmıyoruz
  • Siber suçla ilgili bir soru görünce aklıma şu yazı geldi.http://www.cozumpark.com/blogs/gvenlik/archive/2011/07/23/kim-korkar-5651-den.aspx Sistem kayıtlarını düzgün tutmuyorsanız sıkıntı olabilir.
  • 100bin lira tutacak ne var yahu? bir bilgisayar 1000 lira ediyor mu? masa sandalye falan çok masraf oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhaba50

Siber suçla ilgili bir soru görünce aklıma şu yazı geldi.http://www.cozumpark.com/blogs/gvenlik/archive/2011/07/23/kim-korkar-5651-den.aspx Sistem kayıtlarını düzgün tutmuyorsanız sıkıntı olabilir.

Bilgim yok hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

100bin lira tutacak ne var yahu? bir bilgisayar 1000 lira ediyor mu? masa sandalye falan çok masraf oluyor mu?

hocam masa sandalye pc falan bence en az 2000 2200 eder
  • Ya hocam valla gaza gelmeyin kuzenimin kiracısı 1000-1500 zor kazanıyo int kafeden gerçi 60 tane bilgisayarı yok ama 30 tane falan var uğraşılcak iş değil heveslenmeyin hem 60 pc toplayıp kafeyi adam etmek için 150000i gözden çıkarmak lazım ayda 3000 gelse temizinden 50 ay eder 4 sene 4 seneye bilemedin 5-6 seneye pcler eskir bide yeni donanımla uğraşırsın uğraşmazsan oyunlar kasar velet kitleni kaybedersin falan çok düşündüm zamanında ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam iş tutana kadar sıkıntı bölgede tutunduktan sonra rahatsın belli müşterilerin oluyor gelip sabah akşam oturuyolar
  • arkadaşın dediği gibi veledlere bel bağlamamak lazım. ama yetişkin müşteri çok olursa yani sadece internete girenler. o zaman iyi iş yaparsın. kolay kolay bilgisayar da bozulmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

arkadaşın dediği gibi veledlere bel bağlamamak lazım. ama yetişkin müşteri çok olursa yani sadece internete girenler. o zaman iyi iş yaparsın. kolay kolay bilgisayar da bozulmaz.

hocam dediğim gibi genel müşteri kitlemiz hep yetişkin oyun oynamak için gelen çok az
  • Bu " log " denen şey nedir anlamadım?
  • Hocam adam suç işliyor ama sadece IP adresi bulunuyor yani adamın ne PC'si belli ne tam adresi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlameAzure

Korsan oyunların güncelleneceğini sanmıyorum

Güncelleme olmasa da yeni çıkan patchler kuruluyor
  • Kabinlerin fotografını atıcaktın onu bekliyoruz

• Buyrun resimler kusura bakmayın geç kaldı

İnternet Cafede Çalışıyorum Soruları Alıyım(SS'li)

İnternet Cafede Çalışıyorum Soruları Alıyım(SS'li)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnkAdA -- 7 Temmuz 2015; 15:09:02 >

• Kusura bakmada wc ye benziyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.FranzZ

Kusura bakmada wc ye benziyor

hiç öyle düşünmemiştim
  • Ramazan'da müşteri sayısında bir değişiklik oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhaba50

Ramazan'da müşteri sayısında bir değişiklik oluyor mu?

Hayır hocam
  • Biri pcde illegal bir iş yaptı mesela çalıntı kredi kartı kullandı ne oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Redible

Biri pcde illegal bir iş yaptı mesela çalıntı kredi kartı kullandı ne oluyor?

hocam hiçbir bilgim yok
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.