Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İnternet Cafeciler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
5.401
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    523 Mesaj
    Arkadaşlar internet cafe programı arıyorum.Özellikle EASY CAFE eğer bu programı kullanan veya linkini bilen varsa link yazmasını isteyeceğim. Formlarda arıttım ancak çoğu kişi sadece program hakkında yorum yapmış. Programı indirebileceğim bir link yazılırsa ikrama geçer.( Demo indirdim ama bana full sürüm lazım) SAYGILAR

|
    |
    bance hıc easy cafe kullanma bazı oyunları kasıyoo oyunların donmasını saglıyo bende kullandım sıldım en ıyısı sen kafe kontrol kullan en ıyısı ıstersen kafe kontrol gonderırım msn adresım DaNi_FiLTh886@hotmail.com istersen gonderırım...
    |
    |
  • Binbaşı
    1166 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: mech2

bance hıc easy cafe kullanma bazı oyunları kasıyoo oyunların donmasını saglıyo bende kullandım sıldım en ıyısı sen kafe kontrol kullan en ıyısı ıstersen kafe kontrol gonderırım msn adresım DaNi_FiLTh886@hotmail.com istersen gonderırım..

ne alakası var.ben yıllardır kullanıyorum böyle bi sorunu yok. bu arda topic i açan arkadaşım sen trial ı indiriyosun.daha sonra tina softa vergi levhanı ve cafe ruhsatını faxlıyosun ücretsiz programa sahip oluyosun kolay gelsin
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    DisConnect OLurSam ßeni Yine Ararmısın? MaSa Üstünde ßuLamazsan ßeLgeLerime ßakarmıSın? YokLuğumda erişim Paketi TeseLLi oLmasada DeğiŞikLikLeri KaydediP Yeniden ßağLanırmıSın? ßütün ProgramLar Hata verSede ßu AşkI KeS KopyaLa Yapıştır iLe TaŞıyabiLirmiS
  • Yüzbaşı
    698 Mesaj
    cafe kontrol programı çok basit bir program yani çok gereksiz saçma bir program o yüzden ücretsiz bir işe yaramaz bir program onun yaptığı işi kağıt kalemlede yaparsın ama Cafe Plus harika bir program kullanınca özelliklerini anlarsın 3 yıldan beri kullanıyorum şuan a kadar hiç bir şikayetim olmadı ve müşterilerde çok memnun istersen buyur tıkla indir AKINSOFT Cafe Plus s6.28 Download... Tıkla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciko_Seko -- 29 Mayıs 2005, 20:24:41 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: fatihahmet

arkadas bence en ıyısı akınsoft cok harıka ve cok basıt kulanmasıda kurulumuda ıstersen yollarım fatihahmet10@hotmail.com

arkadaşım ya cahilsin yada körsün yukarda Akinsoft Cafe Plus 6,28 hem link verdim hemde crack bence sen önce son sürümü kendin yükle ve kullan
    |
    |

Genel Yönetim Özellikleri.
    Arayüz seçimi.
    Web İçerik Filtreleme ve Site Filtreleme
    Kullanıcı İşlemleri.
    Saat İskontoları.
    Ticket Sistemi.
    Abone Müşteri Sistemi.
    Emanet Sistemi.
    Reklam(Promosyon) Sistemi.
    Salon Sistemi.
    Online Durum İzleme Sistemi.
    PSControl Cihazı.
    Müşteri Bekletme Sistemi.
    Kasa ve Raporlama Sistemi

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

DEMOYU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Pratik Arayüz Görünümü:

Klasik Arayüz Görünümü:

Müşteri Ekranındaki Görünümü:
    |
    |

• Yüzbaşı
    703 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Ciko_Seko

cafe kontrol programı çok basit bir program yani çok gereksiz saçma bir program o yüzden ücretsiz bir işe yaramaz bir program onun yaptığı işi kağıt kalemlede yaparsın ama Cafe Plus harika bir program kullanınca özelliklerini anlarsın 3 yıldan beri kullanıyorum şuan a kadar hiç bir şikayetim olmadı ve müşterilerde çok memnun istersen buyur tıkla indir AKINSOFT Cafe Plus s6.28 Download... Tıkla...

Dostum verdiğin link çalışmıyor.
    Ayrıca crack için verdiğin sitenin neresinden indiriyoruz crack ' i....?
    |
    |

• HızlıCevap
    Sayfaya Git:
    Sayfa:
    1
    Reklamlar
    google reklamları
    son dakika
    Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
    Masal
    Bu sayfanın
    Mobil sürümü
    Mini Sürümü

BR3
    0,250
    1.2.165

Reklamlar

Masal Kurumsal Web Tasarım Şirketi Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu Mobilya Takımları
    üniversite google reklamları SEO
    son dakika haberler
    Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü

BR3
    0,406
    1.2.165

Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.