Şimdi Ara

internet cafe oyunları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
47.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fm 2010 çıkınca tavsiye ederim.Onu yükleyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chevher

Fm 2010 çıkınca tavsiye ederim.Onu yükleyebilirsin

Konunun üstünden 2 yıl geçmiş bence arkadas internet cafeyi kurduysa işi kapmıştır yüklemiştir baya oyun
  • Counter Strike 1.6
    Word Of Warcraft
    Half Life
    Metin2
    Silkroad
    Knıght
    Türk Knıght
    Fifa 2007
    Nba 2007
    Gta Vice City
    Gta 4
    San Andreas

Konu hortlanmış herhalde ama yine yazdım
  • 3d sexvilla kur full çeker sürekli
  • gta4 kaldırırsa kur bence
  • crysis
    prototype
    asassin's creed
    Cod5
    Farcry2
    Wow
    Knight 1299 client : )
    Gta 4
    Counter Strike

Yeterli olur tabi kaldırırsa kur bunları
  • internet kafe oyunlarının kralı counter sitrike tir.
  • C&C serisi
    Battle for middle earth 2
  • Gta IV
  • Beyler,üstteki arkadaşın dediği gibi konu açılalı 2 yıl olmuş.Boşuna öneri yapmayın.
  • ne bulursan yükleyecen hocam gelen adam talep eder :D

bide net cafe sahibi birine sorman gerekli işlerden deneyimli olsun ki sana yararı olsun
  • GTA4
    Assainan creed
    cod2-4-5-6(çıkacak)
    wow
    farcry
    tomclancys hawx
    crysis
    fifa9-10
    nba 10
    counter
    sro
    knight
    .
    .
    .
    .
    .

.
    ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRNclk777

herhangi bir warcraft oyunu(warcraft 3,world of warcraft)

İlginç.
  • call of duty 4 kesin olsun bence multiplayerı mükemmel bi oyun aşırı zevkli
  • ben sahıbıyım bana kalırsa Internet kafe bile açma !
    her gün coluk cocuk google yazmasını bılemyen tıplerle
    her gun bozulan makınelerle
    agına gıren vıruslerle
    yenı cıkan oyunlar ıcın parca gereksımıne dayanamazsın.

pişmanım.
    ama ılla kurucam dıyorsan
    knıght onlıne ; Knight online private exesi (1299) , Metin2 (bunu kesınlıkle kur bebeler delı gıbı oynuı) gta 4 ıcın ugrasma fzla musterısı olmaz. Stratejılerden Age of II ve III u kur Command conquer Generals bunu kur , red alert . fps Counter-strike 1.5 veya 1.6 (soruce falan kurma oynayan olmaz) quik 3 Ü kur. mutlaka Batak ve Okey olsun oynayan ileri yaşlı musterılerım var. max payne tarzı ılerlemelı bı kac oyun koy
    battle fight yerine Cod serisinden 2 tane koyarsan daha iyi olr. cunku Bf oynayan yok. Flash oyunlardan koy 2 de olanlardan.
  • Yalnız konu 2 sene önceymiş herkes ciddi ciddi yazmı.Uyaran arkadaşa teşekkürler
  • Futbol için mutlaka Pes2009u kurmalısın(gerçi yakında 2010 çıkıyor ama).
    Birde bu oyuna türkçe spiker ve exTReme'09 yamalarını kurarsan. (www.turkçespiker.com adresinden indirebilirsin yamaları)
    Müşteriler saatlerce başından kalkmaz.
    Bizim internet cafede millet sürekli bu oyunu oynuyor, Fifanın yünüze bakan bile yok.
    Bir de 4-5 tane joypad aldın mı, tamamdır işte.
  • konunun hortlamasının nedeni bu kişinin yenilik istediği ile oyun önerilerinizi istemesidir. okumadan lütfen yorum yapmayın.
    quote:

Orijinalden alıntı: mertcafe35

s.a. arkadaşlar benim yardıma ihtiyacım var cafemde 20 adet makine var makinelerim iyi seviyede ama yenilik yapıp işlerimi düzeltmek istiyorum bana nasıl bi yenilik tavsiye edebilirsiniz cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

gta4 den uzak durda ne kurarasan kur. belki eğer lise veya üniversite yakınlarındaysa 2 tane guitar hero gitarı ile yarım saati 2 liralık iş yapabilirsin
  • Zaten korsan oyun kuracaksın, ne bulduysan kur işte. Gelen talebe göre şekillendirirsin. Asıl bu soruyu onlarca orjinal oyun alıpta kuracak olsan sorman gerekirdi. O zaman paran ziyan olmasın diye akıllı uslu tutacak oyunlar söylerdik. Ama şimdi yapacağın iş bitane korsanını alıp dvd de kopyalamak olacak zaten....
  • Cod2-Cod4-Nfs Underground-NFS Most Wanted-CS 1.6-CS Source-GTA ViceCity-GTA San Andreas-Metin 2-Knight Online-Fifa-NBA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatbkath -- 9 Ekim 2009; 13:17:49 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.