Şimdi Ara

İnternet buldum. bir müddet daha aranızdayım :)))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iş değişikliği sebebiyle Kars'a gidiyorum. orada nasıl bir ortamla karşılacağımı bilmiyorum. Ağustos celbinde de askere gitmeyi düşünüyorum. yani kısaca uzun bir müddet sizlerle beraber olmayacağım.
    zaten işlerimin yoğunluğu ve forumda ülkemiz ile ilgili önemli konuların konuşulmasının yasak olması sebebi ile uzun müddettir konu dışında gözükmüyordum. Aslında kamuda kendi yaşadığım tecrübeleri sizlerle kamu yönetimi dersleri topici altında paylaşmayı çok isterdim. Yine 4 sene boyunca çalıştığım kamuda yaptığım tespitleri size aktarmayı çok isterdim. Sizleri resmen, bile-bile yalan söyleyerek manipüle etmeye ve bir inanca yönlendirmeye çalışan medya yerine bu işleri yaşayan birisinin ağzından bazı şeyleri dinleseniz çok iyi olurdu. ama ne yazıkki son 2-3 aydır çok yoğundum. ve bu projemi gerçekleştiremedim. Eğer bu forumdan bazı arkadaşlarımız yarın kaymakam-vali-subay olursa bu yazıları yazamadığıma daha çok üzülürüm. Ama ne yapalım belki böylesi daha hayırlıdır.
    Neyse arkadaşlar sizden son bir ricam olacak: Lütfen Hayatınızın her anında ciddi olun ve inanmadığınız gerçekten inanmadığınız hiç bir şeyi savunmayın. ianandığınız ve savunduğunuz şeyleri gece yatağınıza yatıp, vicdanınızla başbaşa kaldığınızda da savunabilmelisiniz. Yani ne demek istiyorum. Burada, bazen öyle tartışmalara şahit oldum ki karşımdaki insanlar öyle apaçık gerçeklere itiraz ediyorduki ben hiçbir zaman gerçekten itiraz ettiklerine inanmadım. inanıyorumki o kimseler bazı gerçekleri kabul etmeye, geçmişteki fikirleri sebebiyle utandıklarından yanlış fikirlerinde ısrar etme yolunu seçiyorlar. Demem odur ki yanlış bir fikirde ısrarlı olmak yerine ben yanılmışım diyebilmek daha erdemlidir. Hiç olmazsa insan Yiğidden hoşlanmadığım için onu öldürdüm ama hakkını da yemedim diyebilmelidir.

Lafı her zamanki gibi çok uzattım.
    İnşallah ilerde fırsat bulurum da foruma tekrar ziyaret ederim. Hepiniz hakkınızı helal edin.

• forumda seviyeli arkadaşlardan birini daha kaybettik desene [bwlng]
    görüşmek üzere ...
    [bye] (bu el sallıyanın güzel olanı ağlıyor onun için bunu seçtim)
  • malcolm çok üzüldüm.

kendine iyi bak.

hayatında başarılar dilerim.
  • hoşçakal kardeş...seni tekrar aramızda görmek dileğiyle.[bye][byes]
  • Hocam bizim taraflara geliyorsun :)
    O zaman hoşçakal yerine hoş geldin diyebilirim
  • hemşerim kendine iyi bak.görüşmek üzere.yazılarını özleyeceğiz.
  • kars hakkında duyduğum, gökyüzü her daim kapalıymış yıldızları seyredemiyormuşsun ve hiç kedi yokmuş etrafta...gittiğin yer nasıl olursa olsun yaşanılası olur işallaaah
  • HELAL OLSUN
  • sağolun arkadaşlar yarına kadar buralardayım.
    mewluth sen tam olarak nerelerdeydin ?
  • o taraflara yolumuz düşerse burdada bi forumdaşımız var deriz.
    hatta görüşürüz
  • Tam olarak Erzurum - Köprüköy'deyim ama sanırım yer değiştirecez be hocam. Tayinim İstanbul'a çıktı.
  • güzel, :) sana hayırlı olsun o zaman.
  • Malcolm [byes]
    hakkım sonuna kadar helaldır sana
  • Hocam helal olsun Allah yardımcın olsun.. Umarım hakkında ki en hayırlısı olur.. Yazılarını özliyeceğiz...
    Mewluth Hocam sana da hayırlı olsun , o kadar da dedik İzmiri yaz diye ama nasip İstanbulmuş.. Seninde hakkında hayırlısı olsun...
  • hakkımı helal ettim kardeşim (varsa) sende duanda bizleri eksik etme ihşaAllah Allah Yolunu açık etsin Allahaısmarladık
  • sayın abicim her ne kadar hakkım varsa helal olsun. güle güle mewlüt sende hoş geldin istanbula gelince haberimiz olur inşallah beklerim
  • sayın abicim her ne kadar hakkım varsa helal olsun güle güle. mewlüt sende hoş geldin istanbula gelince haberimiz olur inşallah beklerim
  • arkadaşlar bu şimdilik son yazım. ilgi gösteren tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım. hepinize hakkımı helal ediyorum. En kısa zamanda görüşmek dileği ile hepinize saygı ve selamlarımı sunarım.
    Allah'a emanet olun.
  • arkadaşlar işyerinde internet olan bir bilgisayar buldum. bir müddet daha aranızdayım. ne mutlu bana. bu arada yök konusunda güzel tartışmalar olmuş vakit kaybetmeden dalayım. :))
  • [Deleted by Admins]
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.