Şimdi Ara

İnternet bitti, ek internet alamıyorum. Nasıl saçmalık bu?! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
5.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Turkcele alıştınsa Vodafone sana işkence gelir. Turkcele numara taşıma kampanyalı fiyatlarından yararlanarak tekrar dönmeyi düşünmüyormusun? Anladığım kadarıyla Turkcelin verdiği vereceği GB hediyeleri ile tarifeniz de rahatlar.

İnternet hızına önem veriyorsanız Vodafoneden uzak durmanızı öneririm. Maddi olarak Türkcell mümkün değilse durum değişir tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • k2fg9 kullanıcısına yanıt
    10 GB 65 TL olanı düşünmüyorsum değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

10 GB 65 TL olanı düşünmüyorsum değil mi?
    Parası umurumda değil aslında, keriz yerine konulmak canımı sıkıyor. Turkcell'den memnundum ama taahhütlü fiyatlarla taahhütsüz fiyatların arasındaki makası açarak beni sinir ettiler.

Vodafone benim pass iyi gibi. Instagram ve YouTube yiyor benim interneti. İkisi kotadan yemezse internet her türlü yeter bana.

• k2fg9 kullanıcısına yanıt
    Bakın,eğer dediğiniz gibiyse kullanımlarınız,Vodafone Benim Passım arayıp da bulamayacağınız içerikte bir tarife. Tarife ücreti malum,ama sorun değil diyorsan sanırım tam sana göre. Konumlarında Vodafone nasıl çekiyor araştır,çok iyi internet hızı bekleme. Dedigim gibi,sanırım Benim Passım tam sana göre.
    Sadece youtube data sömürüyorsa,45 TL civarında olan Saçma güzel dijitale özel tarife + Aylık youtube paketi de olabilir.

• Vodafone a başvurdum, akşam gelecek bakalım işyerine müşteri temsilcisi. Bir iki ay denerim baktım olmuyor, geri Turkcell e geçerim istemeye istemeye.

Cevap veren herkese teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.