Şimdi Ara

İNTERNET BAGLANTIMIN OLDUGUNU KİMSE BİLMEYECEK?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar ben eve internet baglantısı cektim yanlız bu baglantıyı benden başa kiimsenin bilmesini istemiyorum modemi sakladım ama sıtandart bir kullanıcı internetin oldugunu bilmeyecek nasıl olacak bu?işletim sistemim windows vista ultimate 64 bit sp1 türkce.yardımcı olursanız cok sevinirim imdiden herşey için teşekürler.

• arkadaşlar bunun bi yolu yokmu
  • sItandar kullanıcı derken ? 2 tane hesap acarsın. bırınde ınternet acık olur dıgerınde kaparsın. sifre falan koyarsın kendı hesabına saklanır boylece
  • ya tamamda abiçim sıtandart kullanıcıda nasıl enterneti iptal edecez nasıl kapaatcaz?
  • Ya en kolayını söylim; Yalnız kaldığın zaman internet bağlantısını kullanacaksan modemin arkasındaki pc ye giden kabloyu çıkar. Kimse internet olduğunu anlayamaz. Kendin kullanacağın zamanda takarsın. Bir de etherneti devre dışı bırakırsın onu nasıl yapacağını biliyorsundur herhalde. Başka bir seçenek de internet explorerın özelliklerinden, bağlantılar tabı, aşağıda yerel ağ ayarlarına girer, proxy sunucusunun altındaki kutucuğu işaretleyip altta açılan kutucuğa herhangi bir rakam salla ve tamam de. O zaman da internete çıkamazsın. Sen gireceğin zamanda aynı yerden sadece işaretlediğin kutucuğu kaldırır ve girersin.
  • Yukarıda etherneti nasıl iptal edecez derken; Masaüstünde yada başlat menüsü \ ağ bağlantılarım üzerinde sağ tık yapıp özellikler diyoruz. Açılan pencerede karşımıza çıkacak olan yerel ağ bağlantısı yazan ethernet bağdaştırıcısı üzerinde sağ tık yapıp devre dışı bırak diyoruz. Kendin tekrar gireceğin zaman da tekrar aynı yerden sağ tık yapıp etkinleştir diyoruz.
  • AHMET ABİ BİLGİLERİNİN HEPSİ İŞE YARADI COK SAOL COK TEŞEKÜR EDERİM.EN GÜZELİDE 2 ÇİSİ COK SAOL ABİÇİM.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.