Şimdi Ara

İnternet bağlantı hatası ...''hata 5 ! tanımlama hizmet ilkesi çalışmıyor''

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İki gündür internete giremiyorum. Sorun olarak "TANILAMA HİZMET İLKESİ ÇALIŞMIYOR" hatası alıyorum.
    Başlat --> Denetim Masası ---> Yönetimsel Araçlar > Hizmetlere girip tüm görevleri (tanı hizmeti ilkesi dahil)başlat dediğimde ise "HATA 5!" kodu alıyorum.
    Bu konuda daha önce bu sıkıntıyla karşılaşmış veya çözüm yolunu bilen tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• " msconfig " komutuyla sistem yapılandırması ekranını açın, çıkan ekranda hizmetler menüsüne tıklayın,alttaki bölümde " tanı ilkesi hizmeti " yanında işaretin var olduğundan emin olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: n55s-s1194v

" msconfig " komutuyla sistem yapılandırması ekranını açın, çıkan ekranda hizmetler menüsüne tıklayın,alttaki bölümde " tanı ilkesi hizmeti " yanında işaretin var olduğundan emin olun.

Kontrol ettim "işaretli " :( Ne yapabilirim başka ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: n55s-s1194v

sistem geri yüklemeyi denediniz mi?

Denedim o da olmadı
  • Yok mu arkadaşlar bu arızayı gidermeyi bilen biri?
  • Konu Başlığınız Revize Edildi.

Son zamanlarda ''acil yardım, öldüm bittim ben, acil bilgisayarım yandı, çok sıcak,uzman sorusu'' gibi konu başlıklarının kullanımı artmaktadır.Yine aynı şekilde tamamen büyük harfle yazılmış konu başlıkları ve imla kurallarına uyumsuzluk vs. gibi benzeri başlıkları içeren konular, kilitlenip, silinecektir. Konu başlıklarınızı oluştururken, lütfen konuyu özetleyen başlıklar seçmeye dikkat ediniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

DH Yönetimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

Konu Başlığınız Revize Edildi.

Son zamanlarda ''acil yardım, öldüm bittim ben, acil bilgisayarım yandı, çok sıcak,uzman sorusu'' gibi konu başlıklarının kullanımı artmaktadır.Yine aynı şekilde tamamen büyük harfle yazılmış konu başlıkları ve imla kurallarına uyumsuzluk vs. gibi benzeri başlıkları içeren konular, kilitlenip, silinecektir. Konu başlıklarınızı oluştururken, lütfen konuyu özetleyen başlıklar seçmeye dikkat ediniz.

DH Yönetimi

Eyvallah , Bir de Çözeydin iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arriba

quote:

DH Yönetimi

Valla bilmiyorum

Netim yavaş girip biyerlerden araştıramıyorumda ..Akşam bakarım konuya evden çözülmemiş olursa bakarım bişekilde hallederiz ..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arriba

quote:

DH Yönetimi

Valla bilmiyorum

Netim yavaş girip biyerlerden araştıramıyorumda ..Akşam bakarım konuya evden çözülmemiş olursa bakarım bişekilde hallederiz ..

Haber bekliyorum senden dh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• başlat-çalıştır-hizmetler yazıp entere bas çıkan pencerenın sol alt köşesınden standart sekmesını sec -t- harfıne bas tanı ilkesı hizmeti çıkacak o elle ayarlanmıs sekıldedır ona 2 kere tıkla baştan durdur de sonra başlat de sonradada otomatik yap dıger tanılamalarıda otomatık yap duzelır sonra yerel ağa gel tanıla de bakalım hata verıcekmı.

Debeyşn bakalım ben biraz daha bakıyorum olumlu olumsuz bilgi paylaşın konuya ..

http://forum.donanimhaber.com/m_44124889/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_53460573/tm.htm

Baya sıkıntılı bir durum daha net bişi bulamadım ...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

başlat-çalıştır-hizmetler yazıp entere bas çıkan pencerenın sol alt köşesınden standart sekmesını sec -t- harfıne bas tanı ilkesı hizmeti çıkacak o elle ayarlanmıs sekıldedır ona 2 kere tıkla baştan durdur de sonra başlat de sonradada otomatik yap dıger tanılamalarıda otomatık yap duzelır sonra yerel ağa gel tanıla de bakalım hata verıcekmı.

Debeyşn bakalım ben biraz daha bakıyorum olumlu olumsuz bilgi paylaşın konuya ..

http://forum.donanimhaber.com/m_44124889/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_53460573/tm.htm

Baya sıkıntılı bir durum daha net bişi bulamadım ...

Onu daha önce denemiştim çözüm olmamıştı ama çözümü laptopu fabrika ayarlarına döndürerek buldum (; ohhh bee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.